FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁKĘ NOŻNĄ O PUCHAR TYMBARKU

niedziela, 12 Maja 2024

10 maja 2024r., w Dzierżoniowie, odbył się finał wojewódzki w piłkę nożną o Puchar Tymbarku. W edycji XXIV naszą szkołę reprezentowały w kategorii U10: drużyna dziewcząt i drużyna chłopców. Chłopcy swoje zmagania zakończyli w fazie grupowej, natomiast dziewczęta, w walce o wyjazd na finał ogólnopolski, który odbędzie się na stadionie narodowym w Warszawie, w finale uległy niestety drużynie z Milicza, zdobywając drugie miejsce. Jest to niewątpliwie największy sukces naszej szkoły w zmaganiach o Puchar Tymbarku. Dziewczynkom należą się ogromne brawa, gdyż w każdym meczu, nie trenując tej dyscypliny sportu, pokazały charakter i ambicje. Warto dodać, że najlepszą bramkarką została Anna Nieora. Gratulujemy!!!

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Anna Nieora , Iwona Maraj, Melisa Cierlik, Basia Pieniacka, Natalia Kałmuczak, Lena Poznar i Malwina Żmiejewska.

Drużynę chłopców reprezentowali: Michał Trybka, Natan Wucoff, Antoni Ziemacki, Antoni Chmiel, Tymon Fuczyło, Kornel Kwas, Ignacy Bochyński, Jakub Dymek i Mateusz Walczak.

 

                                                                                                          GRATULUJEMY!!!

 

red. sp3_agata_kusiak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: