SPOTKANIE Z ABSOLWENTEM SP-3 ARKADIUSZ MICHALSKI

W kwietniu i maju wszystkie klasy 0-3 spotkały się z absolwentem naszej szkoły – Arkadiuszem Michalskim – sztangistą, który jest również naszym polkowickim olimpijczykiem. Pan Arek dwukrotnie brał udział w Igrzyskach Olimpijskich: w Rio de Janeiro i w Tokio. Podczas spotkań, w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom, jak długo i ciężko trzeba trenować oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wziąć udział w Olimpiadzie. Poruszył ponadto bardzo ważny temat radzenia sobie z przegraną. Dzieci miały okazję poznać technikę podnoszenia ciężarów i mogły spróbować swoich sił "dźwigając" tyczki oraz zmierzyć się w zawodach "brzuszkowych". Podczas jednego ze spotkań nasi trzecioklasiści przeprowadzili z gościem wywiad dotyczący czasów szkolnych w murach naszej „Trójki”. To była bardzo miła podróż w czasie – zarówno dla dzieci, jak i dla Pana Arka. Serdecznie DZIĘKUJEMY za wszystkie wartościowe spotkania, które na długo pozostaną w naszej pamięci!!!

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: