MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

niedziela, 12 Maja 2024

W dniu 22 kwietnia w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Wydarzenie to zgromadziło wielu utalentowanych uczniów z różnych placówek edukacyjnych. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, wyłonionych w szkolnych eliminacjach. Byli to: Olaf Markowski z klasy 3c, Julia Kisiel, Lena Babisz i Ada Rudnicka z klasy 6d oraz Aleksandra Rodziewicz z klasy 6c. Nasi reprezentanci zachwycili zarówno publiczność, jak i jury swoim talentem i zaangażowaniem. Cieszymy się ogromnie z osiągnięć naszych uczniów, a szczególne wyróżnienie należy się Aleksandrze, która zdobyła drugie miejsce, przynosząc naszej szkole dumę i radość. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i pasję oraz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.

                                                                                                                  Agnieszka Knihnicka - nauczyciel języka angielskiego

red. sp3_agata_kusiak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: