Ruszyła SZLACHETNA PACZKA!

wtorek, 22 listopada 2022

Kochani!

W całej Polsce ruszyła Szlachetna Paczka. Jest to akcja, która zmienia historie ludzi. Do tej pory cała społeczność naszej szkoły pokazywała, że los ludzi będących w potrzebie nie jest nam obojętny. Otworzyliśmy nasze serca dla wielu potrzebujących i zmieniliśmy dramatyczne historie ludzi w godne życie. Było przy tym wiele wzruszeń i ogromna radość, że mogliśmy pomóc. Każdego roku dzięki Waszej ofiarności obdarowujemy wiele rodzin. W tym roku razem z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Polkowicach chcemy przyłączyć się do akcji i pomóc p. Annie. Pomóżmy Pani Ani, sprawmy aby częściej gościł uśmiech na jej twarzy i żeby poczuła się szczęśliwa. Jak możemy pomóc: Pani Ania  potrzebuje artykułów spożywczych trwałych (tj. herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy rybne i mięsne) oraz środków czystości (tj. proszek, mydło, szampon, płyn do mycia naczyń, pasta do zębów, żele do mycia). Ich zapas pozwoli na przeznaczenie pieniędzy na inne potrzeby, bądź zaoszczędzenie ich np. na prywatną wizytę u lekarza. Bardzo pilną potrzebą jej odnowienie kuchni dlatego Pani Ania potrzebuje farb i akcesoriów do malowania (można to zrealizować poprzez zakup bonów w sklepach budowlanych, które pozwolą na realizację tej potrzeby). Zbiórkę w naszej szkole trwa od 21 listopada do 7 grudnia. Artykuły prosimy przynosić do następujących osób: Amelia Grodecka, budynek ul. Ociosowa s. 105 (artykuły można zostawiać także przy wejściu do szkoły na dyżurce) Monika Oniszko, budynek ul. Kominka pokój nauczycielski (można też zostawiać na dole, przekazując paniom z obsługi) Otwórzmy nasze serca!!! DOBRO ZAWSZE WRACA. Z góry dziękujemy za okazałą pomoc. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt: Amelia Grodecka agr@sp3polkowice.edu.pl

red. sp3_maciej_juszczak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: