Ogłoszenia Rady Rodziców

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

dnia 27 września 2023 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Rady Rodziców SP3.

Na spotkaniu gościliśmy panią dyrektor Adrianę Ciupkę, która przybliżyła ostatnie osiągnięcia szkoły oraz wyzwania z którymi będzie się mierzyć.

Amelia Grodecka z kolei zarysowała program wychowawczo-profilaktyczny na najbliższy rok.

Walne przyjęło sprawozdanie z działalności, w tym finansowej, Prezydium RR. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie.

W wyniku tegorocznych wyborów ukonstytuowało się nowe Prezydium RR w składzie:

1) Dariusz Zając – Przewodniczący;

2) Agnieszka Dyląg – Skarbnik;

3) Marek Sipurzyński – Sekretarz;

4) Anna Krasicka – Członkini;

5) Krzysztof Czerep– Członek.

W tym dniu podjęliśmy uchwałę w sprawie składek na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023. Wynosić one będą analogicznie jak w roku ubiegłym:

-od jednego dziecka w szkole – 40 zł,

-od dwojga dzieci z jednej rodziny w szkole – po 30 zł,

-trojga dzieci lub więcej z jednej rodziny w szkole – po 20 zł.

Każde dziecko wpłaca składkę w swojej klasie. Walne przyjęło, że każda klasa która wpłaci składki do 30.11.2023 r., otrzyma zwrot (premię finansową) w wysokości 15% całkowitej wpłaty z przeznaczeniem na własne potrzeby. Im większą kwotę klasy wpłacą, tym większa przypadnie im premia finansowa! Termin jest nieprzekraczalny. Z tych środków finansujemy nagrody i drobne upominki w konkursach organizowanych przez nauczycieli oraz działania społeczności szkolnej, a także wspieramy uczestnictwo dzieci z niezamożnych rodzin w różnorodnych szkolnych inicjatywach.