TO BYŁY PIĘKNIE DNI...

poniedziałek, 24 czerwca 2024

W dniu 20 czerwca 2024 r. uroczyście pożegnaliśmy klasy VIII. Te chwile dostarczyły nam wielu wzruszeń i pozostaną z nami na długo. Był to czas podziękowań dla Wychowawców, Nauczycieli, Rodziców, zDolnych Ślązaków i wszystkich uczniów bez wyjątku, gdyż każdy wniósł coś cennego w ten wspólny czas. Absolwenci pożegnali się z nami pięknym Polonezem i wspólnie odtańczonym tańcem Papaya.

Kochani Absolwenci sięgajcie odważnie gwiazd, spełniajcie marzenia, kolorujcie ten świat, pielęgnujcie w sobie dobroć i życzliwość, jesteście wyjątkowi i takimi pozostańcie. To były pięknie dni...

Życzymy Wam wielu sukcesów w nowych szkołach i wielu radosnych chwil.

Do zobaczenia.

red. sp3_agata_kusiak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: