Sukces Jacka w konkursie wiedzy o św. Barbarze

sobota, 26 listopada 2022

W związku ze zbliżającym się dniem patronalnym górników Zagłębia Miedziowego Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w międzyszkolnym konkursie wiedzy o św. Barbarze, patronce górników, tradycjach górniczych i historii KGHM Polska Miedź S.A. Naszą szkołę reprezentował Jacek Kosior, uczeń klasy VIII H, który zdobył II miejsce.

Jacek otrzymał dyplom za udział w konkursie, natomiast nagrody i dyplom za zajęcie II miejsca wręczy mu organizatorka konkursu pani Małgorzata Klepacka w kościele Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach w dniu 4 grudnia 2022 roku.

Gratulujemy Jackowi tego osiągnięcia! Dziękujemy także ks. Emilianowi Gwiżdżowi, który pomógł Jackowi w przygotowaniach do konkursu.

red. sp3_marcin_janiszewski