KONKURS PIĘKNEGO PISANIA KLAS PIERWSZYCH

piątek, 24 Maja 2024

20 maja w naszej szkole odbył się konkurs pięknego pisania dla klas pierwszych. "PIĘKNE PISANIE TO PRAWDZIWA SZTUKA"  Celem konkursu było: motywowanie do pracy nad własnym charakterem pisma, doskonalenie umiejętności kształtnego, proporcjonalnego, czytelnego i estetycznego pisania, zachęcenie do przestrzegania zasad poprawności gramatycznej i ortograficznej.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce: Kajetan Kania z kl.1a

2 miejsce : Zofia Czarny i Iga Adamus z kl. 1a

3 miejsce: Dominika Wierzycka z kl. 1a i Emilia Kozioł z kl. 1c

Wyróżnienia:

Amelia Jeziorna z kl. 1b i Hanna Mikołajczyk z kl. 1c

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!!

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz szkolne koło TPD.

Opiekunowie konkursu:

Dorota Kwaśniak, Monika Oniszko, Monika Mitka