Konkurs fizyczno-chemiczny

piątek, 10 Maja 2024

W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy uczniom klas 7 i 8 uczestnictwo w Konkursie fizyczno-chemicznym przeprowadzonym on-line, za pośrednictwem aplikacji Forms, w szkolnej pracowni komputerowej. W konkursie wzięło udział trzynastu uczniów z klas 7 i  8. Test, składający się z zadań zamkniętych i otwartych, sprawdzał wiedzę oraz umiejętności uczestników z zakresu fizyki i chemii na Ich poziomie edukacyjnym. Rywalizacja była zawzięta, a przy tym wszyscy świetni się bawili. Ta forma sprawdzania wiedzy przypadła uczniom do gustu i będzie kontynuowana! Oto wyniki:

Klasy 7

I miejsce – Olga Małgowska (7d)

II miejsce – Borys Dukaczewski (7a)

III miejsce – Szymon Florek (7d)

Wyróżnienie: Hanna Szczygieł (7d)

Klasy 8

I miejsce – Jakub Żurawicz (8b)

II miejsce – Wojciech Machowicz (8a)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zainteresowanie konkursem.

                                                                                                     Nauczyciele fizyki i chemii 

red. sp3_maciej_juszczak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: