Przygoda w krainie książek!!!

środa, 23 listopada 2022

Ruszyła kolejna edycja konkursu czytelniczego WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW. Nasza szkoła przystąpi do niego po raz pierwszy. Poszukujemy uczniów, którzy kochają czytać ksiązki. Konkurs jest wieloetapowy i polega na czytaniu książek z listy wskazanej przygotowanej przez organizatorów. Po przeczytaniu każdej książki trzeba zaliczyć test. Etap szkolny/biblioteczny już się rozpoczął i będzie trwał do 22 grudnia. Polega na przeczytaniu min. 5 książek z listy proponowanej przez organizatorów. Kolejne etapy (kwalifikacyjny i powiatowy) to również czytanie poleconej książki i rozwiązywanie testu.

LISTA KSIĄŻEK – Wielka Liga Czytelników 

REGULAMIN KONKURSU:

https://wielkaliga.pl/powiat/regulamin_powiat.pdf

Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych do biblioteki szkolnej.

Nauczyciele bibliotekarze

Aneta Stefaniak, Elżbieta Turbińska, Zuzanna Szczęsna

red. sp3_maciej_juszczak

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: