Stołówka szkolna (ul. Ociosowa 3)

INFORMACJE O PŁATNOŚCI ZA OBIADY

W bieżącym roku szkolnym zmieniony został termin wnoszenia opłat za posiłki obiadowe w  stołówkach Szkoły Podstawowej nr 3  w Polkowicach (w obydwu budynkach). Należną kwotę za obiady osoby stołującej się należy opłacać wyłącznie przelewem na konto bankowe szkoły w terminie od 5 do 10 dnia następnego miesiąca, którego dotyczy płatność (czyli, za miesiąc wrzesień należy zapłacić do 10 października).

Nieobecności ucznia na obiadach, wyłącznie wcześniej zgłoszone u intendenta, będą już odliczone. Informację o należnej kwocie do zapłaty intendent będzie przesyłał każdemu rodzicowi/opiekunowi prawnemu przez dziennik elektroniczny w 3 - 4 dniu miesiąca.

Prosimy o dokładne kwoty wpłat, aby uniknąć zwrotów bądź dopłat.

Nr rachunku bankowego:

- stołówka na ul. Kominka:  67 1020 3017 0000 2202 04 85 7324

- stołówka na ul. Ociosowej: 72 1020 3017 0000 2002 0485 7332

W tytule przelewu należy podać koniecznie:
- imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego opłata dotyczy.

Numery telefonów do kontaktów z intendentem w sprawie obiadów:

- stołówka na ul. Kominka:    76 845 -16 - 42 w.7

- stołówka na ul. Ociosowej:  76 845 – 65 -15 w. 225

ZAPISY NA OBIADY

Zapisy na korzystanie z obiadów w roku szkolnym 2021/2022

SPOSOBY ZAPISYWANIA I ZŁOŻENIA KART:

• Pobranie karty osobiście u intendenta szkoły.
  • Pobranie ze strony internetowej szkoły.
  • Wypełnione karty należy złożyć u intendenta szkoły.
  • W karcie proszę o podanie klasy, do której uczeń będzie chodził w nowym roku szkolnym.
  • Warunkiem zapisania dziecka na obiady jest złożenie Karty zgłoszenia i Oświadczenia RODO
  • Karty na obiady należy złożyć na nowo każdego roku szkolnego (nie ma kontynuacji
    z roku poprzedniego).

UWAGA: Bardzo proszę nie przesyłać informacji mailowych, aby zapisać dziecko na obiady. Warunkiem zapisania dziecka jest złożenie wypełnionej karty w szkole.

KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY   OŚWIADCZENIE RODZICA - RODO   INFORMACJE DLA RODZICÓW - OBIADY

od 09.05.2022 r. do  20.05.2022 r.

09.05.

Zupa ziemniaczana (włoszczyzna, ziemniaki, boczek wędzony-parzony, makaron drobny, przyprawy)

Kaszotto z warzywami i kurczakiem (kasza pęczak, brokuł, pieczarka, filet z kurczaka, groszek,cebula)

Kompot agrest malina, woda z cytryną