Stołówka szkolna (ul. Ociosowa 3)

ZA KORZYSTANIE Z OBIADÓW

W bieżącym roku szkolnym zmieniony został termin wnoszenia opłat za posiłki obiadowe w  stołówkach Szkoły Podstawowej nr 3  w Polkowicach (w obydwu budynkach). Należną kwotę za obiady osoby stołującej się należy opłacać wyłącznie przelewem na konto bankowe szkoły w terminie od 5 do 10 dnia następnego miesiąca, którego dotyczy płatność (czyli, za miesiąc wrzesień należy zapłacić do 10 października).

Nieobecności ucznia na obiadach, wyłącznie wcześniej zgłoszone u intendenta, będą już odliczone. Informację o należnej kwocie do zapłaty intendent będzie przesyłał każdemu rodzicowi/opiekunowi prawnemu przez dziennik elektroniczny w 3 - 4 dniu miesiąca.

Prosimy o dokładne kwoty wpłat, aby uniknąć zwrotów bądź dopłat.

Nr rachunku bankowego:

- stołówka na ul. Kominka:  67 1020 3017 0000 2202 04 85 7324

- stołówka na ul. Ociosowej: 72 1020 3017 0000 2002 0485 7332

W tytule przelewu należy podać koniecznie:
- imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego opłata dotyczy.

Numery telefonów do kontaktów z intendentem w sprawie obiadów:

- stołówka na ul. Kominka:    76 845 -16 - 42 w.7

- stołówka na ul. Ociosowej:  76 845 – 65 -15 w. 225

Przypominamy:

Nieobecności dziecka na obiedzie należy zgłosić telefonicznie najpóźniej do godziny 8:30 danego dnia u intendenta. Nieobecność na obiedzie, która nie będzie wcześniej  zgłoszona, nie podlega zwrotowi kosztów.                                                                                                                     Kierownik świetlicy

ZAPISY NA OBIADY

Zapisy na korzystanie z obiadów w roku szkolnym 2021/2022 będą dokonywane w dniach od 14 do 23.06. 2021 r.

SPOSOBY ZAPISYWANIA I ZŁOŻENIA KART:

• Pobranie karty osobiście w szkole - karty będą mogli pobrać uczniowie w stołówce
    w godzinach wydawania obiadów.
  • Pobranie ze strony internetowej szkoły.
  • Wypełnione karty należy złożyć w sekretariacie szkoły (Ociosowa 3).
  • W karcie proszę o podanie klasy, do której uczeń będzie chodził w nowym roku szkolnym.

Wypełnione karty należy dostarczyć do 24 czerwca.

• Warunkiem zapisania dziecka na obiady jest złożenie Karty zgłoszenia i Oświadczenia RODO
  • Karty na obiady należy złożyć na nowo każdego roku szkolnego (nie ma kontynuacji
    z roku poprzedniego).

UWAGA: Bardzo proszę nie przesyłać informacji mailowych, aby zapisać dziecko na obiady. Warunkiem zapisania dziecka jest złożenie wypełnionej karty w szkole.

KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY   OŚWIADCZENIE RODZICA - RODO   INFORMACJE DLA RODZICÓW - OBIADY

od 29.11.2021r. do  10.12.2021 r.

29.11

Zupa gulaszowa, pieczywo (szynka b/k, papryka, cebula, czosnek, włoszczyzna, koncentrat pomidorowy, kukurydza)

Ryż z polewa truskawkową (ryż, truskawki,

jogurt naturalny, cukier)