A- A A+

Young Change Maker - Code for Green

1 i 2 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty Young Change Maker prowadzone przez profesjonalnych trenerów personalnych panią Justynę Józefowicz - Code for Green, Anetę Birnbaum - Szkoła Liderów, Rafała Prusinowskiego - Uniwersytet SWPS. Uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół mogli wysłuchać interesujących wystąpień pani Agaty Juzyk z Fundacji Forum Inicjatyw Społecznych oraz pani Ady Florentyny Pawlak z Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego. Pierwsze wystąpienie dotyczyło roli kobiet w zarządzaniu i biznesie a drugie wirtualnych osobowości i ich wpływie na świat rzeczywisty. Odbyły się też praktyczne warsztaty ozdabiania odzieży przy pomocy specjalnych farb i szablonów, gry i zabawy na świeżym powietrzu, ćwiczenia uczące znajdowania swoich mocnych stron oraz zajęcia wzmacniające poczucie pewności siebie. Był to miło i pożytecznie spędzony czas. Można było zintegrować się z uczniami z innych szkół a nawet z naszymi nowymi ukraińskimi koleżankami.