A- A A+

Światowy Dzień Wiatru

Aby wziąć udział w wyzwaniu wystarczy indywidualnie lub w dwuosobowym zespole wykonać kreatywną pracę artystyczną, nagrać krótki filmik z tik-tokerem lub film opublikowany na Instagramie czy Facebooku z hashtagiem #dzienwiatruzedpr, który pokaże znaczenie wiatru w codziennym życiu każdego z nas. Forma jest dowolna, dlatego w konkursie mogą się wykazać zarówno młodsze dzieci, jak i starsi uczniowie. Dla członków najlepszych grup przygotowane są atrakcyjne nagrody – elekryczne hulajnogi, latawce, zabawki edukacyjne i inne gadżety dla najmłodszych. Zgłoszenia można wysyłać od 15 do 30 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki poznamy 20 lipca.

02

Regulamin konkursu