A- A A+

„Polscy lotnicy w Bitwie o Anglię” - konkurs plastyczny

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu pracy dowolną metodą plastyczną (np. rysunek, szkic, malunku, kolaż itp.), przedstawiającej autorską wizję udziału polskich lotników w Bitwie o Anglię. Każda praca powinna zawierać tytuł nawiązujący do wybranego epizodu Bitwy o Anglię, a także maksymalnie 3 zdaniowy opis, zamieszczony u dołu pracy lub na jej odwrocie. Dopuszczalny format wykonywanych prac to A4 lub A3. Są trzy kategorie wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w każdej z trzech kategorii wiekowych. Nagrodzeni uczestnicy otrzymają od Oddziału IPN Wrocław pakiety edukacyjne w tym gry planszowe wydane przez IPN.
Organizator: IPN Wrocław
Koordynator szkolny: Edyta Kocaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać na adres korespondencyjny Oddziału IPN-KŚZpNP we Wrocławiu, ul. Długosza 48, 51-162 Wrocław do 8 czerwca 2020 r. 
Link do szczegółów konkursu i regulamin
https://wroclaw.ipn.gov.pl/wro/aktualnosci/98754,Konkurs-plastyczny-Polscy-lotnicy-w-Bitwie-o-Anglie.html