A- A A+

Sleeveface w bibliotece

Uwaga konkurs "Sleeveface w bibliotece".

Należy:
- przyjść do biblioteki z telefonem lub aparatem fotograficznym
- wybrać książkę
- zrobić sobie z nią zdjęcie
- przesłać je do 16 stycznia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zdjęcia, które otrzymamy zostaną wystawione do oceny przez uczniów. Głosowanie odbędzie się w dniach 20.01. – 21.01.2020r. na holu szkoły na parterze. Nagrodzone zostaną 3 zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów. "Sleeveface w bibliotece" - polega m.in. na fotografii osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne połączenie fotografowanej osoby z postacią i tłem z okładki. Bardzo prosimy o zachęcenie uczniów. Można też przyjść do biblioteki z uczniami na zastępstwie.

Ela i Zuzia