Osiągnięcia uczniów 2014/2015

A- A A+

Zasięg wojewódzki i ogólnopolski

Nazwa konkursu:

Data, organizator:

Liczba uczest.

Laureaci

Nauczyciel – opiekun
XIII Dolnośląski Konkurs
Geograficzny „zDolny Ślązak Gimnazjalista”

25.10.2011 r.

Dolnośląski Kurator Oświaty, DODN,
Samorząd Woj. Dolnośląskego

2 Komarnicki Dawid

J. Wrzos

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika

13.12.2014 r.

Fundacja OFKiP, Urząd Miejski
i Starostwo w Będzinie

Zespół wokalny Finaliści I etapu J. Kąca
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Na fotomontaż”

06.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

4 Aleksandra Szumańska
(wyróżnienie)
R. Królikowski
Wojewódzka Olimpiada Geograficzna

30.05.2015 r.

Gimnazjum nr 34 Wrocław

5

Komarnicki Dawid

Sydorów Pola

J. Wrzos

J. Robak

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedynii do Orszy”.

16.04.2015 r.

Mazowiecki Kurator Oświaty

Finał – 4 os.

TYTUŁ FINALISTY

Dudziak Kacper
Bajus Jakub
Kołecki Jakub
Dudziak Natalia

H. Korniłowicz

XVII Dolnośląski Przegląd Forum Teatralnych „F-ART.” 12.05.2015 r. Grupa teatralna „Metafora” laureat konkursu i nagroda
młodych

J. Glapińska

M. Studzińska

XXVII Ogólnopolski konkurs
etnograficzny „Pisanka - kraszanka 2015”

17.04.2015 r.

Polkowickie Centrum Animacji

awangarda jajek
10 os.

pisanka tradycyjna
54 os.

Ryglicka Kinga
(wyróżnienie)
Podstawek Dawid
(wyróżnienie)
Nojek Joanna (nagroda)
Pieńkowska Anna
(wyróżnienie)
Wallis Emilia (wyróżnienie)
Łozińska Oliwia (wyróżnienie)

M. Wacińska

M. Żmuda

Ogólnopolski konkurs dziecięcego rękodzieła artystycznego i kartki
wielkanocnej ”WIOSNA” Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Ogólnopolski

17.03.2015r.

3

Kwalifikacja na wystawę

Kasia ChiżyńskaIIF,
Kamila Kowalik IIC,

M. Wacińska

III Ogólnopolski konkurs twórczości plastycznej dzieci i młodzieży
„SZLAKIEM ORLICH GNIAZD" Miejski Dom Kultury w Częstochowie

Ogólnopolski

28.02.2015

2

Wyróżnienia

Kamila Kowalik IIC
Joanna Florian IIC

M. Wacińska

V ogólnopolski konkurs plastyczny „GARNKÓW W GOSPODARSTWIE
NIGDY NIE ZA DUŻO”.

Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu

Ogólnopolski

8.05.2015

15

- Nagroda główna;
Kasia Chiżyńska z kl. IIF.

III miejsce;
Kuba Pauś z kl. IF,

- wyróżnienie
Szymon Wójcik z kl. IC.

- Kwalifikację na wystawę
Joanna Florian IIC,
Anna Musiał IIC,
Agata Zawiłowicz IID,
Martyna Grygiel IID,
Kuba Pauś IF,
Szymon Wójcik IC,
Marta Matuszak IID,
Paula Bąk IF,
Maciej Borowiak IC,
Darek Rystwej IIIC,
Zuzanna Matejewska IF, Daria Tkaczyk IC,.

M. Wacińska

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga - tego
od ciebie każdy wymaga”

*Etap gminny

14.04.2015

*Etap powiatowo

29.05.2015

25

II miejsce
Joanna Nojek IIIF

Wyróżnienie
J.Nojek IIIF, W. Lasko IIIC,
M. Konecka IF,
A. Kuświk IC,
J. Kozomaricz IA

M. Żmuda
Ogólnopolski konkurs fotograficzny NA FOTOMONTAŻ

26.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

4 Szumańska Aleksandra
(wyróżnienie)
R. Królikowski
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Opowieści z morskich fal.. wakacje
na tropikalnej wyspie”

29.05.2015 r.

Młodzieżowy Dom Kultury Gdynia

5

Łączka Patrycja (nagroda)

Szafarz Paulina (wyróżnienie)

M. Wacińska
Ponadpowiatowy Konkurs Fotograficzny MIEJSCA BLISKIE SERCU 28.05.2015 r. 4

Sydorów Pola (II)
Matusiak Oliwia (III)
Rystwiej Dariusz (wyróżnienie)

R. Królikowski
III Ogólnopolski Festiwal Chórów „SKORA SONG”

12.06.2015 r.

Polski Związek Chórów i Orkiestr

Chojnów

Chór

(50 os.)

II miejsce J. Kąca
50 Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. prof. Jana Szynockiego
w Międzyzdrojach

20.06.2015 r.

Polski Związek Chórów i Orkiestr

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Chór Brązowy Dyplom – III miejsce J. Kąca
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla młodzieży szkół podstawowych
i gimnazjów „Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej”

22.06.2015 r.

Muzeum Marii Konopnickiej

Żarnowiec

6 Zawiłowicz Agata (wyróżnienie) M. Wacińska