Osiągnięcia uczniów 2020/2021

A- A A+

 

 Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021

 

 

 

 

Zasięg szkolny:

 

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

L. ucz.

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

Konkurs plastyczny  „Drzewa wokół nas” 

SP3 Iwona Olszak - Biniek, SP2 Danuta Jach

Październik 2020

 

Kategoria I – III

Im – Oliwier Pilichowski 3d

Wyróżn. – Filip Mikołajewski 2c

Kategoria IV – VI

IIm Oliwia Turczynowicz 6c

IIIm Hanna Florek 6b

Kategoria VII – VIII

Im Wiktoria Obrzut 7f

IIm Amelia Łakoma 7a

IIIm Oktawia Lichtańska 7e

Wyróż. Nicol Jarosz 7e

D. Gołębiowska

M. Koncur

M. Żmuda

M. Żmuda

M. Żmuda

M. Żmuda

M. Żmuda

M. Żmuda

Szkolny Konkurs Recytatorski "Dziecięce Recytacje"

   

- I miejsce - Olaf Markowski
- III miejsce - Anna Jankowska
- wyróżnienie

Szymon Kaczorowski
Nadia Kleczkowska

A. Kusiak

Konkurs na "Najpiękniejszy różaniec"

M. Oniszko i A. Piękoś

Październik 2020

30

kl. I:
I m: A. Antonik, kl. Ia
II m: Sz. Płaskoń, kl. Ic
III m: W. Krawczuk, kl. Ic
Kl. II-III
I m: M. Antonik, kl. IIc
II m: B. Setlik, kl. IIIe
III m: A. Świtała, kl. IId

M. Oniszko i
 A. Piękoś

Konkurs kolęd i pastorałek

M. Oniszko i A. Piękoś

27

Laureaci w kl. I-II:
I m: Z. Szczygieł, kl. I a, M. Wacławczyk, kl. IIa
II m: H. Nalepa, kl. I b
III m: M. Biniek, kl. I c
WYRÓŻNIENIA: M. Baranowska, kl. I c, A. Rękas, kl. II a
Laureaci w kl. III-IV:
Im: A. Rudnicka, III a, B. Setlik, IIIe
II m: K. Trybka, kl. III a
III m: H. Okaj, kl. III d
WYRÓŻNIENIA: N. Komarnicka, kl. III e, P. Olszyna, kl. III e

M. Oniszko i

A. Piękoś

Szkolny konkurs recytatorski wiersza patriotycznego

Grażyna Habraszka, Monika Oniszko, Beata Kaczanowska

36

kl.1-2
I m Hanna SLIPKO 1 b
I m Natasza Dulewska 2 b
II mOliwia Ziembikiewicz 2 a
III m Zuzanna Fiszer 2b
kl.3 -4
I m Bartosz Setlik 3 e
II m Karolina Poręba 3 b
III m Tymon Krasicki 3 e

 

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny - biologia

   

Iżykiewicz Magdalena 7f

Janczak Dagmara 7e

Klepuszewska Hanna 7f

Mackiewicz Rita 8c

Bonifaczuk Ksawier 6b

I. Olszak – Biniek

I. Olszak – Biniek

I. Olszak – Biniek

I. Olszak – Biniek

E. Róg

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny -  geografia

   

Florek Aleksander 8a

Lorek Julia 8a

Małagowska Maja 8b

Bloch Mateusz 7e

Ślusarczyk Miłosz 7f

J. Wrzos

J. Wrzos

J. Wrzos

M. Michna

M. Michna

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny – chemia

   

Piotrowicz Weronika 8 c

A. Grodecka

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny - fizyka

   

Piotrowicz Weronika 8 c

A. Twardziak - Jazienicka

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny – j. polski

   

Rogacka Zuzanna 8 c

Studziński Jakub 7e

M. Szybalska

K. Marciniak

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny - historia

   

Koziołek Marcel 7e

Gliszczyńska Pola 6b

E. Kocja

R. Kajak

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny – j. niemiecki

   

Dyczko Magdalena 8 a

Piotrowicz Weronika 8c

A. Wieczorkowska

S. Juszczak

Konkurs „zDolny Ślązak” etap szkolny - matematyka

   

Lorek Julia 8a

Mowczan Michał 8b

M. Janiszewski

D. Kędzierska - Grudzień

 IV Ogólnopolski konkurs Lust auf lesen PSNJN i Goethe – Institut w Warszawie  5

 Julia Marks 8a,

Weronika Piotrowicz 8c

Amelia Omińska 8c

 Sylwia Juszczak

Anna Wieczorkowska