Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2019/2020

 

 

 

Zasięg szkolny:

 

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

L. ucz.

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

XVI Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami"

17.12.2019
POPPPi DM w Polkowicach

13

I m - Natalia Zaucha, kl. VIII a
II m Zuzanna Rogacka, kl. VII c
III m Mateusz Melnyczuk, VIII b

I. Flisiewicz

M. Szybalska

J.Glapińska

Szkolny Konkurs Ortograficzny

25.11.2019

SP3 Polkowice

32

I m - Natalia Zaucha, kl. VIII a
II m - Julia Latos, kl. VIII c
III m - Nikola Dziurdzik,  VIII c

Izabela Flisiewicz

Bożena Musiał

Bożena Musiał

II. Powiatowy Konkurs Olimpiada Kopernika z Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny

9.12.2019

Iwona Olszak - Biniek

19

I m – Julia Tutko, kl. VIII b

II m – Emilia Stadnik kl. VIII b

III m – Julia Seńków kl. VII d

Iwona Olszak - Biniek

Szkolny konkurs geograficzny:Zdolny Ślązak”

22.10.2019

DODN WROCŁAW

22

I m – Omińska Amelia – VII c

II m - Julia Drzyzga – VII c

III m – Julia Lorek – VII a

M. Michna

M. Michna

J. Wrzos

III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen” – etap szkolny

9.01.2020

Goethe Institut

12

I m Melnyczuk Mateusz VIII b

II m Omińska Amelia VII c

II m Drzyzga Julia VII c

III m Zaucha Natalia VIIIa

M. Dobosz

S. Juszczak

S. Juszczak

M. Dobosz

II Olimpiada Kopernika z Fizyki

(XIV Powiatowy Konkurs Fizyczny)

 I LO w Lubinie

6.12.2019

12

I m – Alexander Wieczorek VIII b

Przemysław Zelczak VIII a

Julia Drzyzga VII c

Jan Wieruszewski VIIa

Szymon Bęben VII c

II m – Mateusz Melnyczuk VIII b

A. Grodecka

A. Twardziak – Jazienicka

A. Twardziak – Jazienicka

A. Grodecka

Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej

11.12.2019

SP3 Polkowice – Beata Auguścik, Agnieszka Knihnicka

12

Piosenka obcojęzyczna

I m Oktawia Lichtańska VI e

II m Martyna Adamek, Edyta Rup, Lena i Oliwia Domaros –V c

III m Oliwia Kubasik VI c

Wiersz obcojęzyczny:

I m Mateusz Melnyczuk VIII b

II m Julia Drzyzga VII c

III m Igor Kisiel V b

M. Dobosz

M. Dobosz

II Powiatowy Konkurs „Olimpiada Kopernika z Języka Angielskiego”

5.12.2019
I LO w Lubinie
Koordynator – Beata Auguścik

19

I m Zuzanna Rogacka VII c

II m Amelia Omińska VII c

III m Bartosz Perzanowski VII c

 

Konkurs plastyczno – językowy „Around the Word with Arkady Fiedler”

SP3 Polkowice – J. Kochman, J. Trybka

XI/XII 2019r

 

Klasy 0 -1

I m Marta Biniek kl. 0

II m Wiktoria Krawczuk kl. 0

III m Hanna Ślipko kl. 0

Klasy II – III

I m Maciej Terlecki kl. III b

II m Estera Frązcek kl. III b

III m Katarzyna Trybka kl. II a

Klasy IV

I m Bartosz Banaszkiewicz kl IVb

II m Alicja Madej kl. IV b

J. Kochman

J. Trybka

„Młodzież zapobiega pożarom

Dorota Doskocz

14.01.2020 r.

10

I m Alicja Michalska kl. VIII b

II Katarzyna Krzeszowska VIII a

III m Magdalena Czerep kl. VIII b

D. Doskocz

Szkolny konkurs recytatorski

J. Glapińska,

I. Łużna

30.10.2019 r.

25

Klasy IV – VI

I m Irmina Hanula kl. IV b

II m Maria Husarska kl. VI d

II m Hanna Klepuszewska kl. VI f

III m Ada Korsak kl. IV a

Klasy VII – VIII

I m Maja Broda kl. VII d

II m Karol Pietrzyk kl. VIII b

III m Mateusz Miękisiak kl. VII d

D. Sawa

I. Łużna

J. Glapińska

D. Sawa

J. Glapińska

J. Glapińska

J. Glapińska

Konkurs plastyczny „Zimowy krajobraz”

Dorota Gołębiowska

20.01.2020r

45

Maciej Terlecki  Kl III b

Magdalena Jasińska, Oliwia Fugas, Lena Przybylska  Kl III c

Hanna Szczygieł  Kl III d

M. Mitka

D. Gołębiowska

D. Kwaśniak

Szkolny Konkurs Recytatorski Wiersza Patriotycznego

dla klas I- IV

Grażyna Habraszka, Beata Kaczanowska i Monika Oniszko

5.11.2019 r.

23

Klasy I- II

I m Izabela Dudek  kl. 2 a
II m Oliwia Ziembikiewicz kl. 1 a
III m Bartoszowi Setlikowi 2 e
Wyróżnienia :

Karol Swereda kl. 1 a

Tymon Krasicki  kl. 2 e
 klasy III – IV

I m Hanna Niemasz  kl. 3 a
II m Iga Nowak  kl. 3 d
III m Adrianna Korsak  kl. 4 a
Wyróżnienie:

 Bartosz Banaszkiewicz kl. 4 b

 

KONKURS MATEMATYCZNY
MT Expert – konkurs tabliczki mnożenia

D. Kędzierska – Grudzień, G. Siemaszko

4.10.2019 r.

 

klasa V

I m – Filip Biedrzycki Vf
II m – Paulina Komarnicka Ve
III m – Ksawier Bonifaczuk Vb
klasa VI

 I m – Wiktor Prymatczuk VIe
II m – Jakub Anioł VId
III m – Marcel Koziołek VIe
klasa VII

 I m – Amelia Omińska VII
II m - Weronika Piotrowicz VIIc
III m – Bartosz Perzanowski VIIc
klasa VIII

I m – Karol Pietrzyk VIIIb
II m – Emilia Stadnik VIIIb
III m – Anna Kęsek VIIIc

G. Siemaszko

G. Siemaszko

G. Siemaszko

M. Janiszewski

A.Kowalska

M. Janiszewski

A.Klasowska A.Klasowska A.Klasowska

D. Kędzierska-Grudzień

D. Kędzierska-Grudzień

M.Janiszewski

KONKURS MATEMATYCZNY
Olimpiada Kopernika – etap szkolny

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie
6.12.2019 r.

 

I m - Julia Latos VIIIa
II m - Aleksander Wieczorek

VIIIb
III m - Bartosz Konarski VIIa
IV m - Amelia Omińska VIIc

M. Janiszewski

D. Kędzierska-Grudzień

M. Janiszewski

A.Klasowska

Szkolny Konkurs Drużynowy „Drogi Polaków do Niepodległości”

Edyta Kocaj, Rafał Kajak

4.11.2019 r.

21

I miejsce VII A - Michał Maślankiewicz, Mateusz Mazur, Julia Lorek
II miejsce VIII C - Julia Latos, Daria Nowak, Kacper Mikołajewski
III miejsce VIII B - Mateusz Melnyczuk, Aleksandra Dąbrowska, Emilia Stadnik

Edyta Kocaj

Edyta Kocaj

Rafał Kajak

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

6 listopada 2019 r.

12

Zwycięzcy i kwalifikacja do etapu rejonowego:.
Michał Maślankiewicz, kl. VII A
Maria Huzarsk, kl. VI D

Edyta Kocaj

„Dziecięce Recytacje” – eliminacje do konkursu powiatowego „Srebrna Muza”

19-21.11.2019 r.

Organizatorzy: Beata Wierdak, Małgorzata Jakubowska

 

W kategorii kl. 0-I:
I m: Oliwia Ziembikiewicz
II m Wiktor Adamczewski
III m  Kornelia Szczurek Wyróżnienie: Zuzanna Fiszer
Zuzanna Niemasz

Hanna Ślipko
W kategorii kl. II – III:
I m Maja Chwierut;

I m Iga Nowak
II m Hanna Niemasz

III m  Ignacy Fiszer

Wyróżnienie:

Martyna Dobosz 

Lena Babisz

A. Mroczko

M.  Koncur

A. Mroczko

Grazyna Habraszka

D. Kwaśniak
A.  Jankowska

B. Wierdak

D. Kwaśniak

E.  Jerszyńska
M.  Mitka

D. Kwaśniak

W.  Machtałowicz

„Zdolny Ślązak” z języka niemiekiego

21.10.2019 r.

Koordynator – M. Dobosz

21

I m Michał Maślankiewicz VIIa

II m Julia Tutko VIIIb

III m Amelia Omińska VIIc

A. Wieczorkowska

A. Stefaniak

S. Juszczak

II Powiatowy Konkurs „ Olimpiada Kopernika” – etap szkolny

I LO w Lubinie, koordynator -  M. Dobosz

9.12.2019

19

Laureaci:

Julia Latos VIIIc

Mateusz Melnyczuk VIIIb

Amelia Omińska VIIc

Natalia Zaucha VIIIa

Zuzanna Rogacka VIIc

Julia Tutko VIIIb

Wiktoria Ambroziak VIIa

A. Stefaniak

M. Dobosz

S. Juszczak

M. Dobosz

S. Juszczak

A. Stefaniak

M. Dobosz

Szkolny konkurs j. angielskiego „Christmas”

Organizator: Agnieszka Knihnicka, Jolanta Baran

10-12.12.2019

 

Klasy VII
1. Julia Marks
2. Jakub Ciszelski
3. Konrad Banasik
Klasy VI
1. Maja Nowaczyk
2. Katarzyna Jaworska
3. Marcel Koziołek
Klasy V
1. Maks Krajewski
2. Adam Banaszkiewicz
3. Julia Raczkowska

 

MÓJ PRZYJACIEL MIŚ – ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

Świetlica szkolna

Wrzesień 2019

 

1 miejsce: Lena Urbańska z kl. 2a
2 miejsce: Lena Kleczkowska, 2b
3 miejsce: Maja Urban z kl. 3c
Wyróżnienia: Jan Krajewski, 1b
Julia Kisiel z kl. 2d
Katarzyna Sobczyk z kl. 1b

rodzice

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA” 

Świetlica szkolna

Grudzień 2019

 

1 miejsce: Hanna Szczygieł kl. 3d
Urszula Konkol kl. 2b
2 miejsce: Oliwia Nowak kl. 1d
Lena Kleczkowska kl. 2b
3 miejsce: Jan Krajewski kl. 1b
Wojciech Małagowski kl. 2c
Aleksander Brzeziński kl. 2a
Wyróżnienia:
Marta Biniek kl. „0”
Nikola Szewczyk z kl. 2b

rodzice

"Konkurs kolęd i pastorałek klasy I-IV"

Monika Oniszko, Justyna Trybka

27.01.2020

28

kat.I-II
I- Urszula Konkol kl.IIb
II- Katarzyna Trybka kl.IIa
III- Natasza Dulewska kl. Ib
wyróżenienie Bartosz Setlik kl.IIe
kat.III-IV
I- Iga Nowak kl.IIId
II- Lena Lipiarz kl.IVb
III- Martyna Wojciechowska IIIa
wyróżnienie Adrianna Korsak IVa

 

„Zdolny Ślązak” z języka polskiego

Koordynator: Iza Flisiewicz
17.10.2019

 

I miejsce Natalia Zaucha , kl. VIII a 

Iza Flisiewicz

Konkurs Wiedzy o Rosji "Białe Noce" – etap szkolny

DODN Wrocław, Urząd Marszałk. Woj. Dolnoślą-skiego 26.02.2020

8

I miejsce i kwalifikacja do etapu woj. - Mateusz Melnyczuk, kl. VIII b

E. Kocaj

Konkurs „ Tajemnice Przyrody” dla kl.IV

   

I m- Jakub Żurawicz kl.IV B
II m- Adrianna Korsak , Jan Tutko kl.IV A
III m- Bartosz Banaszkiewicz kl.IV B, Oliwia Muszyńska IV c

 

Szkolny Konkurs Recytatorski Wiersza Patriotycznego dla klas I- IV

Grażyna Habraszka, Beata Kaczanowska i Monika Oniszko 5.11.2019 r.

23

II m Oliwia Ziembikiewicz kl. 1 a
Wyróżnienia : Karol Swereda kl. 1 a

A. Mroczko

A. Mroczko

Świetlicowy konkurs fotograficzny „Mój kochany pupil”

Agata Kusiak

41

Nagrodzeni: (nagrody ufundowane przez RR)

Julia Wasilewska Trajmer –I a

Kasia Trybka –II a

Maja Wacławczyk –I a

Iga Nowak –III d

Lena Dziadosz -I b

Szymon Florek –III d

Adrian Poniewierka

Jakub Poręba –III c

Hania Moskaluk II a

Maja Pupczyk –III d

Mateusz Poręba –V b

Adam Ruszkiewicz –II e

Kalina Majewska –III

Jan Krajewski -I b

 

Wieża Babel – konkurs z lingwistyki matema-tyki (M.Janiszewski, K.Korpak)

4 XII 2019r.

Wydział Matema-tyki i Informatyki Uniwersyt. Wro-cławskiego i 3 LO we Wrocławiu.

10

I m – Jan Wieruszewski VIIa

II m  Mateusz MelnyczukVIIIb

III m  Nikola Dziurdzik VIIIc

M. Janiszewski

D. Kędzierska-Grudzień

M. Janiszewski

zDolny Ślązak – konkurs wojewódzki  z matematyki– etap szk.

17 X 2019

Dolnośląski Kurator Ośw.

 

Amelia Omińska VIIc

A.Klasowska

Konkurs fizyczny – dla uczniów klas VII i VIII

Agata Twardziak – Jazienicka, Amelia Grodecka
28.05.2020

17

Klasy VII

1. Hiltajczuk Adrian 7b

2. Omińska Amelia 7c Wieruszewski Jan 7a

3. Rogacka Zuzanna 7c

Bęben Szymon 7c

Tkachuk Yehor 7a

Klasy VIII

1. Zaucha Natalia 8a

2. Prusisz Aleksy 8a

3. Wieczorek Alexander 8b

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Twardziak - Jazienicka

A. Grodecka

Szkolny Mistrz Sudoku

A. Ciupka

 

I m – Szymon Łażewski IVb
II m – Julia Paruzel IVc
III m – Cyprian Zwolik IVc

A. Ciupka

Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpiecznym Internecie

R. Królikowski

3.02.2020

12

I m Wojciech Sendyk VIIa

II m - ex aequo Jakub Ciszelski VIIc i Jan Wieruszewski VIIa

III m - Oliwier Klejnowski VIId

R. Królikowski

M. Juszczak

Świetlicowy Konkurs Poetycki "Mój kochany pupil"

Świetlica szkolna

9

wyróżnienia:

Kasia Sobczyk kl. I b

Filip Mikołajewski kl. I c

rodzice

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej - etap szkolny 

10.03.2020r. Beata Auguścik 

Laureaci: 

Oskar Wincenciak kl. 6 a (kategoria klas IV- VI) 

Mateusz Melnyczuk kl. 8 b (kategoria klas VII- VIII) 

Beata Auguścik 

Magdalena Dobosz 

Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas III 

3.03.2020r.

Monika Mitka 

Dorota Kwaśniak 

24 

I m. Florek Szymon IIId 

II m. Borys Dukaczewski IIIa 

III m. Tomasz Tondel III a 

III m. Hanna Szczygieł III d 

Wyr/: Magdalena Jasińska IIIc,  

 Maciej Terlecki III b 

Dorota Kwaśniak 

Elżbieta Jerszyńska 

 Dorota Gołębiowska 

Monika Mitka 

Szkolny konkurs dla klas III “Super Uczeń” 

6.03.2020r. 

Dorota Kwaśniak 

Monika Mitka 

24 

I m. Szymon Florek IIId 

Magdalena Jasińska III c 

Martyna Dobosz III d 

II m. Borys Dukaczewski IIIa 

Olga Małgowska III d 

Dorota Kwaśniak 

Dorota Gołębiowska 

Elżbieta Jerszyńska III a 

 


 

Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, regionalny, międzyszkolny:

 

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

Liczba uczestników

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

XIII Powiatowy Konkurs  Recytatorski „Moja Ojczyzna”

22.11.2019r.

Dom Kultury w Gaworzycach

43

Uczestnicy:

Igor Kisiel V b

Hanna Klepuszewska VI f

Emilia Stadnik VIII b

Mateusz Miękisiak VII d

Katarzyna Marciniak

Joanna Glapińska

Górnicze Dyktando Biegane - etap międzyszkolny

27.11.2019

SP 1 Polkowice

5 drużyn

I miejsce drużynowo:
Natalia Zaucha, kl. VIII c -
Julia Latos, kl. VIII c -
Nikola Dziurdzik, kl. VIII c
Emilia Stadnik, kl. VIII b -
Maja Broda, kl. VII d -

Izabela Flisiewicz

Bożena Musiał Bożena Musiał Joanna Glapińska Joanna Glapińska

IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas V - VIII

28.11.2019

Szkoła Podstawowa w Buczynie

3 druży-ny

zespołowo 6 miejsce, (Natalia Zaucha VIIIa , Julia Latos VIIIc, Nikola DziurdzikVIIIc )
indywidualnie - wicemistrzyni ortografii - Julia Latos, kl. VIII c

Bożena Musiał

I Międzypowiatowy Konkurs „Opowiem ci o górniku”

PPPPiDN w Głogowie
POPPP, PCA i MGBP w Polkowicach

5

I m  Amelia Omińska VII c

w kat.I- III

II m Maja Urban

M. Szybalska

D. Gołębiowska

Rejonowy Konkurs Recytatorski w Legnicy

MDK Legnica
22.11.2019 r.

50

Wyróżnienie
Irmina Hanula kl. IV a

D. Sawa

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Przyroda jesienią”

Grażyna Habraszka i Beata Kaczanowska
29.11.2019 r.

75

I m Roman Imanoliiev I d
III m Nikola Dereczenik Ib
III m Maja Antonik kl. I c

 

XIII Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Piszę, bo lubię”,

   

kategoria poezja IV-VI

II m Paulina Hojdeczko, Vf

kategoria poezja VII-VIII

IIm Karol Pietrzyk kl VIIIb

Katarzyna Marciniak

Joanna Glapińska

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna”

20.11.2019 Dom Kultury w Gaworzycach

43

Wyróżnienie: Oliwia Ziembikiewicz kl 1a

Anna Mroczko

XXIII Powiatowym

Konkursie

Recytatorskim

“Srebrna Muza”

26.11.2019 Centrum Animacji w Polkowicach

30

II m Oliwia Ziembikiewicz 1a

Anna Mroczko

XVI Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach 20.05.2020 r.

22

23

w kategorii klas IV-VI

Im Kornelia Rydzewska 6d

w kategorii klas VII-VIII

IIIm Dawid Pólkowski  6e

R. Królikowski

XVI Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej "Licz się ze słowami", etap powiat.

POPPPiDM w Polkowicach

20.05.2020

28

I m Patrycja Rymajdo, kl.VIII a

II m Natalia Zaucha, VIII a

I. Flisiewicz

I. Flisiewicz

Konkurs Powiatowy "Mały Ekolog"

POPPPiDM w Polkowicach
11.03.2020

45

II m Marcin Bogdan IIc

B. Wierdak

Powiat. konkurs ,,Przykładowe inwestycje samorządu terytorialnego w mojej gminie i w powiecie”.

POPPPiDM w Polkowicach

29.05.2020

 

I m Julia Latos VIII c

III m Magdalena Czerep III B

D. Doskocz

D. Doskocz

zDolny Ślązak – konkurs wojewódzki z matematyki, etap powiat.

Dolnośląski Kurator Oświaty

19 XI 2019

 

Amelia Omińska VIIc

A.Klasowska

II Olimpiada Kopernika z języka niemieckiego – etap pisemny

II LO w Lubinie

 

Mateusz Melnyczuk VIIIb

Julia Latos VIIIc

Natalia Zaucha VIIIa

Amelia Omińska VIIc

M. Dobosz

A. Stefaniak

M. Dobosz

S. Juszczak

Gminny Konkurs Plastyczny „Górnik w kopalni miedzi”

PCA Polkowice

25.11.2019

 

Wyróżnienie:

Julia Czarnik 2d

 

Zdalny Konkurs Językowy „Polkowicki Poliglota,”

POPPPiDM w Polkowicach

 

Laureaci:

I m. Julia Marks

II m. Zuzanna Rogacka

Jolanta Baran, Magdalena Dobosz

Sylwia Juszczak

II Olimpiada Kopernika z języka niemieckiego - III etap ustny 

II LO w Lubinie 

 

III m. Mateusz Melnyczuk VIIIb 

V m. Julia Latos VIIIc 

M.Dobosz 

A.Stefaniak 

Powiat. Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej 

POPPPiDM w Polkowicach 

Oskar Wincenciak kl. 6 a 

Beata Auguścik 

Międzyszkolny Konkurs Językowy ,,Komunikatywny Europejczyk’’ 

II LO w Lubinie 

05.03.2020r. 

40 

Natalia Zaucha – 5 m. 

Zuzanna Rogacka – 9 m. 

 

 

 


 

 

Zasięg wojewódzki, ogólnopolski, międzynarodowy:

 

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

Liczba uczestników

Laureaci:

Nauczyciel – opiekun:

Konkurs Poetycki „IV Turniej na Zamku”  (zasięg ogólnopolski)

07.12.2019r.

Oddział PTTK

W Golubiu-Dobrzyniu

180

Finalista konkursu:

Karol Pietrzyk VIII b

J. Glapińska

WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI (zasięg wojewódzki)

Fundacja “PAX ET BONUM” Wrocław
30.04.2020

 

III m. Amelia Omińska, kl. VII c – konkurs literacki

M. Szybalska

Ogólnopolski Konkurs "Co wiem o polskich Noblistach?"

Fundacja Honor Pomagania Dzieciom
Styczeń 2020

 

II m – klasa VII c (cała klasa)

Elżbieta Turbińska

Edyta Kocaj

IV edycja konkursu plastycznego “Jesień w oczach dziecka”

Listopad 2019 Zespół Szkolno Przedszkolny w Gierałtowicach

 

Nagroda specjalna:

Leon Ulok kl 1a

A. Mroczko

Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Ptak i 4 pory roku"

Gminny Ośrodek Kultury i Bibliote-ka w Gromadce,
Maj 2020

120

 I m Leon Ulok kl 1 a.

A. Mroczko

XII Konkurs Wiedzy o Rosji "Białe Noce"

DODN Wrocław

16.06.2020

 

Wyróżnienie: FINALISTA
Mateusz Melnyczuk VIIIb  -

E. Kocaj

XXVII Międzynarod. Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

GOK Świnna

 

III m Blanka Rezler 2a

A. Podgórska

Międzynarodowy

Konkurs „Kangur

Matematyczny

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych. Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Polskie Towarzystwo Matematyczne.

28.05 – 05.06.2020

42

Wynik bardzo dobry: Maksym Ambroziak VB

Wyróżnienia: 

Maciej Terlecki IIIB Adrianna Korsak IVA Wojciech Machowicz IVA Bartłomiej Przybylski IVB Maciej Konarski VF Antoni Teper VA

Wiktor Prymatczuk VIE

Marcel Koziołek VIE

Bartosz Konarski VIIA

Aleksander Wieczorek VIIIB

G. Siemaszko

M. Mitka

A. Ciupka 

A. Ciupka

A. Ciupka

G. Siemaszko

 K. Korpak 

M. Janiszewski

M. Janiszewski

 M. Janiszewski

D. Kędzierska-Grudzień

Unijny konkurs "Mój region, moja rodzina" 

Komitet Europejski w Brukseli 

40 

I m Milena Liska, kl. 5C 

III m Gandża Blanka kl. 5B 

M.Patron 

 

 


 

Osiągnięcia uczniów SP3 kl. 0-4 w roku szk. 2020/2021 (budynek przy ul. Kominka):

 

 


 

 

Chór Cantabile:

 

Nazwa konkursu, wydarzenia:

Data, Organizator:

Osiągnięcia, uwagi:

IVX Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

8.11.2019
SP Jędrzychów

I m. Cantabile Bąble - zespół wokalny

XV Międzynarodowy Festiwal im. H. M. Góreckiego Rybnicka Jesień Chóralna 2019

9.11.2019
Teatr Ziemi Rybnickiej

Brązowy dyplom

     
     
     

 

Skład chóru Cantabile: 

  1. Aleksandra Zalas
  2. Anna Maciejewska
  3. Anna Pieńkowska
  4. Bartek Radziej
  5. Bartosz Pytlak
  6. Daria Adamczewska
  7. Dawid Kuziemka
  8. Dominika Zblewska
  9. Emanuel Wilczyk
  10. Emilia Chmielowska
  11. Emilia Dziedziulo
  12. Jagoda Maczugowska
  13. Jakub Opyrchał
  14. Jasmina Potera
  15. Joanna Pólkowska
  16. Julia Krzywicka
  17. Julia Mikołajun
  18. Julia Ostrowska
  19. Kaja Zarzycka
  20. Kinga Ryglicka
  21. Kinga Spigiel
  22. Klaudia Morarz
  23. Konrad Koszulański
  24. Magdalena Gwarda
  25. Magdalena Lasak
  26. Maja Kuczyńska
  27. Maja Rosołowska
  28. Marcel Wojtkiewicz
  29. Marta Dzumyk
  30. Marta Ilkiewicz
  31. Martyna Kościelna
  32. Miłosz Pępkowski
  33. Natalia Sinicka
  34. Ola Dziedziulo
  35. Oliwia Bosacka
  36. Oliwia Wawrzyniak
  37. Patrycja Romańczuk
  38. Patrycja Wrzos
  39. Paulina Kuczyńska
  40. Paweł Załęcki
  41. Pola Sydorów 
  42. Seweryn Gołdyn
  43. Weronika Pawłowska
  44. Wiktoria Lizak
  45. Wiktoria Rożek
  46. Zuzanna Koncur
  47. Zuzanna Walczak

Skład zespołu wokalno - instrumentalnego: