Osiągnięcia uczniów 2018/2019

A- A A+

Zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, regionalny, międzyszkolny:

 

Nazwa konkursu

Data, Organizator:

Liczba uczestników

Laureaci:

Nauczyciel/opiekun

Gminny konkurs plastyczny „tajemnice drzew” pod patronatem Burmistrza Polkowic

12.10.2018r.

Iwona Olszak – Biniek (SP3)

Danuta Jach (SP2)

349 z gminy

96 z SP3

Klasy 1 - 3

Tymoteusz Tobera  1a  I m.

Maciej Klimkiewicz  2b -  III m.

Klasy 4 – 6

Amelia Dera  kl. 5a III m.

Klasy 7-8 i gimnazjum

Inga Stępień – kl. 8a II m.

Anna Podgórska

Monika Mitka

I. Olszak – Biniek

I. Olszak – Biniek

Powiatowy Konkurs „Wyprawy Odkrywców – Bieg na orientację”

8.10.2018
SP1 Przemków

3

I miejsce drużyna:
Mikołaj Sychowicz IIIA
Weronika Pawłowska IIIA
Zofia Bajus IIIA


J. Robak

XIX Dolnośląski Konkurs Matematyczny - zDolny Ślązaczek

15.11.2018

 

Pajdowski Krzysztof
VIII D

 D. Kędzierska - Grudzień

Dolnośląski Konkurs zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy

16.11.2018

 

Oliwia Stefaniak IIIE:

- geografia

- chemia

- biologia

J. Wrzos

E. Róg

zDolny Ślązaczek XVI Dolnośląski Konk. Polonistyczny

14.11.2018

 

Stępień Otylia VIII D

M. Szybalska

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ‘’Champions ‘’ - finał

16.01.2019r. POPPPiDM w Polkowicach

 

Zuzanna Rogacka VIc – III m

J. Kochman

I Powiatowy Konkurs „Olimpiada Kopernika” z Wiedzy Ekologicznej

I LO w Lubinie

13.02.2019

14

Oliwia Stefaniak IIIEg 1 m.

Krzysztof Pajdowski VIIID

Martyna Kalińska IIIEg

E. Róg

I. Olszak-Biniek

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język angielski

I LO w Lubinie

12.12.2018

 

Patrycja Wrzos 3Ag

J. Baran

VII Powiatowy Konk. Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzyznej

13.02.2019

POPPPiDM Polkowice

12

Igor Kisiel 6b

Magdalena Kokoszka 3Cg

Maiej Gmur 3Cg

W. Ginczelewska

B. Auguścik

M. Dobosz

Komunikatywny Europejczyk

07.03.2019

6

Magdalena Kokoszka IIIC  6 m.

B. Auguścik
A. Wieczorkowska

XII Miedzypowiatowy konkurs chemiczny

15.03.2019
Aslan Głogów

3

Oliwia Stefaniak IIIE II m.

E. Mucha

II Powiatowa Olimpiada Kopernika – język niemiecki

I LO w Lubinie

 

Bartosz Koszełowicz 1 m. IIICg
Magdalena Kokoszka IIICg
Maciej Gmur IIICg

M. Dobosz
A. Wieczorkowska
M. Dobosz

II Powiatowa Olimp. Kopernika – j. polski

I LO w Lubinie

 

Martyna Kapusta IIIEg
Weronika Król IIIEg

J. Glapińska

II Powiatowa Olimp. Kopernika – fizyka

I LO w Lubinie

 

Maciej Gmur IIICg
Krzysztof Pajdowski VIIID

A. Grodecka
M. Lamla

XV Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

7.05.2019

POPPPiDM Polkowice

 

Kat. IV – VI

Jan Wieruszewski 6A – I m

Kat. VII – III Gim

Zuzanna Turczynowicz 3ag – I m.

Królikowski Robert

II Powiatowy Konkurs Programowania

7.05.2019

POPPPiDM

 

Gliszczyński Michał – 3ag – I m

Kłos Szymon 3ag – III m

Królikowski Robert

XII Powiatowy Konkurs Literacki „Piszę, bo lubię”

12.03.2019

POPPPiDM Polkowice

 

 Kategoria proza – NAGRODA SPECJALNA Jakub Flakowski

Kategoria poezja –

I m Tomasz Sztuk VIIa

II m Michał Stępień VIIIc

Monika Szybalska

Iza Flisiewicz

Joanna Glapińska

Gminny Konkurs Literacki „Codzienne życie Świętego Sebastiana”

18.01.2019

PCA Polkowice

 

I m Jakub Flakowski VIIId

II m Alicja Skrzypczak IIIa

II m Miłosz Brzeziński IIIa

(nagrody już wręczone)

Monika Szybalska

Iza Flisiewicz

Iza Flisiewicz

XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepo-dległość i granice Rzeczypospolitej”.

Mazowiecki Kurator Oświaty w porozumieniu z właściwymi kuratorami oświaty

13.12.2018

 

Krzysztof Pajdowski  VIII D Laureat

Edyta Kocaj

Konkurs Historyczny Wiedzy o Rosji BIAŁE NOCE

Urząd Mar-szałkowski Woj. Dolno-śląskiego,

DODN we Wrocławiu.

20.12.2018

 

Laureaci etapu rejonowego

Jakub Flakowski  VIII D

Agnieszka Prus III C

Michał Gliszczyński  III A

Karolina Smereczniak III B

Miłosz Brzeziński IIIA

Edyta Kocaj

VII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Voice of the year”

Zespół Szkół w Polkowicach

5

Wyróżnienie:
Patrycja Wrzos IIIA
Maja Rosołowska IIIA

J. Baran

XXIII Przegląd Teatralny Kurtyna

PCA Polkowice

21.05.2019

 

Grupa Teatralna „Metafora” – dyplom za najlepszą intrepretację aktorską

J. Glapińska

XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Ojczyzno”

Dom Kultury w Gaworzycach

20.11.2018

 

Kat. Gimnazjum:

I m  Paulina Kuczyńska 3ag

IIm Maciej Gmur 3cg

IIIm Maja Kuczyńska IIIag

Kat kl. VII – VIII

IIm Hanna Doskocz 8a

Wyróżnienie: Zuzanna Koziołek 8a

Iza Flisiewicz

Joanna Glapińska

Iza Flisiewicz

Iza Flisiewicz

Iza Flisiewicz

IV Powiatowy konkurs Polonistyczny

PODM

Polkowice

 

III m. Amelia Omińska 6c

Bożena Musiał