A- A A+

Konkurs fizyczno-chemiczny

W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy uczniom klas 7 i 8 uczestnictwo w Konkursie fizyczno-chemicznym przeprowadzonym on-line, za pośrednictwem aplikacji Forms. W konkursie wzięło udział dziewięciu uczniów z klas 7 i czternastu z klas 8. Test, składający się z zadań zamkniętych i otwartych, sprawdzał wiedzę oraz umiejętności uczestników z zakresu fizyki i chemii na Ich poziomie edukacyjnym. Rywalizacja była zawzięta, a przy tym wszyscy świetni się bawili. Ta forma sprawdzania wiedzy przypadła uczniom do gustu i będzie kontynuowana! Oto wyniki:

Klasy 8

I miejsce – Aleksander Bogacz (8B)

II miejsce – Julia Drzyzga (8C), Weronika Piotrowicz (8C)

III miejsce – Igor Florek (8B), Jan Wieruszewski (8A)

Klasy 7

I miejsce – Maksymilian Jezuita (7A)

II miejsce – Mateusz Bloch (7E)

III miejsce – Dominika Andrzejewska (7C)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zainteresowanie konkursem.

                                                                                                     Nauczyciele fizyki i chemii