Osiągnięcia Uczniów

A- A A+

SUKCES OLI

Miło nam poinformować, że Aleksandra Regulska z klasy 5a, zwyciężyła w konkursie na hasło przewodnie Gminnego Planu Edukacji Ekologicznej na 2021 rok.

Hasło wymyślone przez Olę:

„KLIMAT SIĘ ZMIENIA – ZMIEŃ SPOSÓB MYŚLENIA”,

nawiązuje do podejmowania przez ludzi, świadomych i korzystnych działań, w obronie zmieniającego się klimatu.

Gratulujemy sukcesu

IOB

Gala laureatów

Dnia 18. 09. 2020 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy odbyła się Gala Laureatów Konkursów  Powiatowych za rok szkolny 2019/2020. Z naszej szkoły wyróżniono 11 uczniów, w tym 4 absolwentów. Są to następujący uczniowie: Paulina Hojdeczko, Karol Pietrzyk, Patrycja Rymajdo, Natalia Zaucha, Marcin Bogdan, Kornelia Rydzewska, Dawid Pólkowski, Magdalena Czerep, Julia Latos, Julia Marks, Zuzanna Rogacka

                                       Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

I.F

Gala laureatów. Nagrodzeni uczniowie

BRAWO AMELKA

Miło nam poinformować, że Amelia Omińska z klasy VII c została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Dzieci Bajki Piszą”. Napisała bajkę, której będzie można wysłuchać na stronie

https://pl-pl.facebook.com/bajoteka/

Zajrzyjcie i posłuchajcie też innych nagrodzonych bajek.

Polkowicki Poliglota zdalnie? Czemu nie!!!

Miło nam poinformować, że w Zdalnym Konkursie Językowym „Polkowicki Poliglota,” w którym  naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Julia Marks z klasy VII a, Zuzanna Rogacka i Amelia Omińska z klasy VII c, dwa pierwsze miejsce zajęły reprezentantki naszej szkoły. Na 11 uczniów biorących udział w konkursie I miejsce zajęła Julia, a II miejsce Zuzia. Wiceprzewodniczący komisji konkursowej „serdecznie gratuluje laureatom, ich rodzicom oraz opiekunom, podkreślając, że wszystkie przemowy były interesujące i stały na dobrym poziomie” . Każdy uczestnik konkursu musiał nagrać dwa wystąpienia w dwóch językach obcych na wybrane przez siebie tematy. Julia, Zuzia i Amelka opowiadały o swoich planach na przyszłość, przyjaciołach, zainteresowaniach, ulubionej porze roku i urodzinach. Dziękujemy,  że zechciały zmierzyć się z tym trudnym zadaniem i cieszymy się, że mu sprostały.
Nasze gratulacje raz jeszcze !!!!!!!!!                                                                       

Organizatorzy etapu szkolnego:
S. Juszczak – j. niemiecki
J.Baran – j. angielski

Lista laureatów

GRATULUJEMY RECYTATOROM

Miło nam poinformować, że uczniowie klas młodszych naszej szkoły zostali laureatami XXIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Muza” organizowanego od wielu lat przez Polkowickie Centrum Animacji. Konkurs odbył się 26 listopada 2019 r. w polkowickim kinie.

Sukcesy uczniów:

 W kategorii klas O - I:   

  • II miejsce – Oliwia Ziembikiewicz z kl. I a
  • Wyróżnienie -  Wiktor Adamczewski z kl. I c.

W kategorii klas II - III:

  • III miejsce – Maja Chwierut z kl. II c.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom