Osiągnięcia Uczniów

Konkurs fizyczno-chemiczny

W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy uczniom klas 7 i 8 uczestnictwo w Konkursie fizyczno-chemicznym przeprowadzonym on-line, za pośrednictwem aplikacji Forms. W konkursie wzięło udział dziewięciu uczniów z klas 7 i czternastu z klas 8. Test, składający się z zadań zamkniętych i otwartych, sprawdzał wiedzę oraz umiejętności uczestników z zakresu fizyki i chemii na Ich poziomie edukacyjnym. Rywalizacja była zawzięta, a przy tym wszyscy świetni się bawili. Ta forma sprawdzania wiedzy przypadła uczniom do gustu i będzie kontynuowana! Oto wyniki:

Klasy 8

I miejsce – Aleksander Bogacz (8B)

II miejsce – Julia Drzyzga (8C), Weronika Piotrowicz (8C)

III miejsce – Igor Florek (8B), Jan Wieruszewski (8A)

Klasy 7

I miejsce – Maksymilian Jezuita (7A)

II miejsce – Mateusz Bloch (7E)

III miejsce – Dominika Andrzejewska (7C)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zainteresowanie konkursem.

Nauczyciele fizyki i chemii

Powiatowy Konkurs z WOS-u

W kwietniu odbył się Powiatowy Konkurs z WOS-u "Trójpodział władzy w RP - władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza".  Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas VIII. Miło nam poinformować, że Wojciech Sendyk z klasy VIII A zajął III miejsce.

Gratulujemy!

SUKCES OLI

Miło nam poinformować, że Aleksandra Regulska z klasy 5a, zwyciężyła w konkursie na hasło przewodnie Gminnego Planu Edukacji Ekologicznej na 2021 rok.

Hasło wymyślone przez Olę:

„KLIMAT SIĘ ZMIENIA – ZMIEŃ SPOSÓB MYŚLENIA”,

nawiązuje do podejmowania przez ludzi, świadomych i korzystnych działań, w obronie zmieniającego się klimatu.

Gratulujemy sukcesu

IOB

Gala laureatów

Dnia 18. 09. 2020 roku w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy odbyła się Gala Laureatów Konkursów  Powiatowych za rok szkolny 2019/2020. Z naszej szkoły wyróżniono 11 uczniów, w tym 4 absolwentów. Są to następujący uczniowie: Paulina Hojdeczko, Karol Pietrzyk, Patrycja Rymajdo, Natalia Zaucha, Marcin Bogdan, Kornelia Rydzewska, Dawid Pólkowski, Magdalena Czerep, Julia Latos, Julia Marks, Zuzanna Rogacka

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

I.F

Gala laureatów. Nagrodzeni uczniowie

BRAWO AMELKA

Miło nam poinformować, że Amelia Omińska z klasy VII c została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Dzieci Bajki Piszą”. Napisała bajkę, której będzie można wysłuchać na stronie

Zajrzyjcie i posłuchajcie też innych nagrodzonych bajek.