Powiatowy konkurs geograficzny
"zDolny Ślązak Gimnazjalista"

We wtorek 27 stycznia 2004 r. w naszej szkole odbył się powiatowy konkurs geograficzny z cyklu "zDolny Ślązak Gimnazjalista". Z naszego gimnazjum brało w nim udział 3 uczniów: Damian Juraszczyk, Paweł Murawski i Małgorzata Kwiatkowska. Miejscem konkursu była szkolna czytelnia - jak w przypadku wcześniejszych powiatowych konkursów. Uczniowie zmagali się z 25 pytaniami, na rozwiązanie których mieli 90 minut. Test okazał się trudniejszy niż we wcześniejszym etapie. Nad przebiegiem konkursu czuwała przedstawicielka tutejszej poradni pedagogicznej:) Wraz z naszymi uczniami konkurs pisały reprezentantki Grębocic oraz Przemkowa. Prace zostały przesłane do Wrocławia, gdzie będą sprawdzone przez specjalną komisje. Pozostaje nam czekać na wyniki i być dobrej nadzieji.:)

JURAS