Konkursy z okazji dnia św. Patryka

17 marca jest datą szczególną dla Irlandczyków, gdyż jest to dzień św. Patryka, patrona Irlandii. Także w naszej szkole nie zapomniano o tej dacie. Dziś odbył się konkurs na najciekawszy strój związany ze św. Patrykiem i najciekawszą, pomysłową koniczynę. Na starcie stanęło wielu ciekawie i kolorowo przebranych uczniów. Osoby prowadzące przedstawiły historię owego święta po angielsku. Z entuzjazmu publiczności można było poznać, że większość niewiele rozumiała :) Każdy uczestnik musiał przedstawić się  i zaprezentować swój strój. Oceniało jury w składzie: pani Jolanta Baran, pani Beata Auguścik, pan X  i  uczeń Bartłomiej Czapczyński. Po prezentacji komisja długo obradowała nad wybraniem tych najlepszych. W konkursie na najciekawszą kończynę zwyciężyły przedstawicielki klasy 3l, które  stworzyły ciasto właśnie w tym kształcie. Najciekawszy strój zaprezentowała Ania Stecka z klasy 3g, 2 miejsce skrzaciki z klasy 2h,  zaś 3 miejsce zajęli: Przemysław Sielicki z 3a oraz Patryk Płaskonka z 3l. Konkurs był bardzo ciekawy i przebiegał w miłej atmosferze.

Juras