Złota Lista

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
1 Puniach Edyta 3m

5,67

51 Grabowski Kajetan 1m 5,10
2 Bejma Marta 3d 5,50 52 Litawa Urszula 1a 5,10
3 Kwiatkowska Małgorzata 1m 5,50 53 Murjas Dominika 1n 5,10
4 Stępkowska Karolina 3g 5,50 54 Pijewska Alicja 1d 5,10
5 Kozłowski Krzysztof 2a 4,42 55 Skrzydłowska Marta 1d 5,10
6 Ogorzelec Kacper 2a 5,42 56 Tomicka Justyna 3d 5,10
7 Szewc Katarzyna 1m 5,40 57 Wilkowski Ernest 1s 5,10
8 Jędrzejewska Anita 3h 5,36 58 Żurek Weronika 1c 5,10
9 Bejma Ilona 2l 5,33 59 Guzek Justyna 2n 5,08
10 Isztwan Marzena 3m 5,33 60 Jaskulska Iga 2c 5,08
11 Jakóbczyk Joanna 1c 5,30 61 Kuc Michał 2b 5,08
12 Jankowska Natalia 3t 5,29 62 Kuberska Monika 2r 5,08
13 Marcjan Zuzanna 3t 5,29 63 Kurmański Dawid 3m 5,08
14 Pigłowska Monika 1g 5,29 64 Łuczyńska Elżbieta 2n 5,08
15 Stecka Anna 1g 5,29 65 Michalak Monika 3g 5,08
16 Bajrakowska Dominika 2m 5,25 66 Oleksy Arkadiusz 3g 5,08
17 Chociaj Dorota 3h 5,25 67 Papiernik Barbara 2n 5,08
18 Czaja Piotr 3g 5,25 68 Stępak Szymon 2b 5,08
19 Jasinowski Sebastian 2b 5,25 69 Wierdak Katarzyna 3g 5,08
20 Przyłębska Monika 2n 5,25 70 Fric Marta 3e 5,07
21 Szewc Katarzyna 1m 5,25 71 Kurowski Mateusz 3f 5,07
22 Tatarynowicz Marta 3h 5,25 72 Olszyńska Anna 3e 5,07
23 Kosarzewska Alicja 1d 5,20 73 Abrolat Bartłomiej 1s 5,00
24 Kurasz Karolina 1h 5,20 74 Antończak Krzysztof 2d 5,00
25 Mowińska Karolina 1h 5,20 75 Chodor Katarzyna 1b 5,00
26 Ościak Anna 1h 5,20 76 Dukaczewska Malwina 2d 5,00
27 Rogulka Karolina 1d 5,20 77 Dyczko Anna 1h 5,00
28 Tramś Monika 1h 5,20 78 Dziekiewicz Marcin 2l 5,00
29 Ząbek Agnieszka 1g 5,19 79 Galiński Piotr 1i 5,00
30 Doroszuk Joanna 2m 5,17 80 Gawrzoł Iwona 3g 5,00
31 Kamińska Sylwia 3g 3,17 81 Gol Tomasz 3f 5,00
32 Kochman Sywia 2m 5,17 82 Gregorowicz Małgorzata 2d 5,00
33 Lis Renata 3g 5,17 83 Jakubowski Jakub 3m 5,00
34 Stempkowska Daria 2a 5,17 84 Kowalska Marta 1d 5,00
35 Stępkowska Anna 2k 5,17 85 Kozak Natalia 2m 5,00
36 Wołowiec Marta 2r 5,17 86 Kret Ewelina 2f 5,00
37 Borkowska Karolina 3h 5,15 87 Kwiatkowska Karolina 2n 5,00
38 Ładzińska Joanna 3e 5,15 88 Lichwa Anna 1h 5,00
39 Majda Ewelina 3h 5,15 89 Malig Olga 1h 5,00
40 Zieliński Radosław 3h 5,15 90 Malinowski Patryk 3m 5,00
41 Kaster Kamila 3b 5,14 91 Mędrkowska Dominika 2p 5,00
42 Małachowska Diana 3s 5,14 92 Murawski Paweł 1i 5,00
43 Niewiadomska Joanna 3f 5,14 93 Oleksy Edward 2b 5,00
44 Olszyński Michał 3e 5,14 94 Perun Anna 3m 5,00
45 Szymczyk Marek 3f 5,14 95 Pikor Bernadetta 1c 5,00
46 Adamus Anna 2k 5,10 96 Puniach Ewelina 1m 5,00
47 Bienias Alicja 1h 5,10 97 Staroń Marek 2h 5,00
48 Borkowska Mariola 1c 5,10 98 Śladewska Agnieszka 2b 5,00
49 Cirko Katarzyna 1d 5,10 99 Waciński Marcin 3f 5,00
50 Duszeńko Ewelina 1n 5,10 100 Zawadzka Marzena 3g 5,00

Powrót do Archiwum