Wyniki konkursów

wrzesień 2001

Konkurs na logo Stowarzyszenia Niepełnosprawnych
wyróżnienie - Sebastian Sokalski (2p)

31.10.2001 r.

Konkurs Eduseeka na Szkolną Witrynę (edycja październikowa).
I miejsce zdobyła Strona Internetowa Gimnazjum nr 1 w Polkowicach.

5.11.2001

I etap Konkursu wiedzy historycznej zorganizowany z okazji 83 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Do II etapu zakwalifikowali się:
Radosław Zieliński,
Adrian Mazurek,
Ilona Bejma,
Anita Jędrzejewska,
Arkadiusz OLeksy.

9.11.2001

Finał konkursu wiedzy historycznej z okazji 83 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
I miejsce - Aneta Jędrzejewska i Radosław Zieliński
II miejsce - Arkadjusz Oleksy
III miejsce - Ilona Bejma i Adrian Mazurek

15.11.2001

Szkolne eliminacje do międzygimnazjalnego konkursu ortograficznego we Wrocławiu.
Uczniowie z najmiejszą ilością błędów:
Paweł Kaźmierczak z klasy II A,
Kamil Szmyd z klasy II A,
Karolina Stępkowska z klasy III G,
Joanna Niewiadomska z klasy III F,
Anna Stępkowska z klasy II K,
Marta Fric z klasy III E,
Marzena Zawadzka z klasy III G.
W konkursie, który odbędzie się we Wrocławiu, naszą szkołę będą reprezentować: Paweł Kaźmierczak i Kamil Szmyd.

9.11.2001

I Powiatowy Konkurs Recytatorski pt.: "Kocham Cię, Ojczyzno" (Głogów)
w kategorii "młodsi":
wyróżnienie - Olga Malig (Ih)
w kategorii "starsi":
II miejsce - Zuzanna Marcjan (IIIe)
III miejsce - Jutyna Szydełko (IIIt)

12.11.2001

Eliminacje szkolne V Konkursu Recytatorskiego "Srebrna Muza"
Klasy I:
Mateusz Czub, Olga Malig, Aleksandra Słowińska, Joanna Jakubczyk, Weronika Żurek i Alicja Bienias
Klasy II:
Małgorzata Gregorowicz i Elżbieta Łuczyńska
Klasy III:
Katarzyna Wierdak, Joanna Rzepecka, Zuzanna Marcjan i Małgorzata Klancko.

22.11.2001

Eliminacje powiatowe V Konkursu Recytatorskiego "Srebna Muza" - w kategorii klas gimnazjalnych
I miejsce - Zuzanna Marcjan (kl. III t)
II miejsce - Aleksandra Słowińska (kl. I c)
III miejsce- Joanna Rzepecka (kl. III p)
Wyróżnienia oraz dyplomy uznania otrzymały również panie: Anna Wasylik, Joanna Glapińska i Izabela Flisiewicz,
opiekunowie laureatów.

29.11.2001

Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS
I miejsce - Karolina Stępkowska z klasy III G
II miejsce - Natalia Jankowska z klasy III T
III miejsce - Anna Olszyńska z klasy III E

29.11.2001

Eliminacje szkołne Ogólnopolskiego Konkursu Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1794-1864. Za wolność Waszą i naszą".

I miejsce - Radosław Zieliński - 81 punktów
II miejsce - Anita Jędrzejewska - 75 punktów
III miejsce - Marta Bejma - 72 punktów
IV miejsce - Ilona Bejma - 70 punktów

3.12.2001

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS

konkurs wiedzy:
I miejsce - Karolina Stępkowska z Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
II miejsce - Joanna Jabłońska z Gimnazjum w Grębocicach
III miejsce - Karolina Smolec z Gimnazjum w Przemkowie

konkurs plastyczny:
I miejsce - Urszula Bancerz z Gimnazjum w Przemkowie
II miejsce - Marcelina Ostasiuk i Katarzyna Lichocka z Gimnazjum w Chocianowie
III miejsce - Justyna Bahrij, Paulina Szymczakowska, Zuzanna Kozak z Gimnazjum w Gaworzycach

6.12.2001

Eliminacje szkolne konkursu pt. "Dolny Śląsk i jego sąsiedzi - Czechy"

I miejsce - Edyta Puniach z klasy IIIm
II miejsce - Sebastian Jasinowski z klasy IIb
III miejsce - Marta Bejma z klasy IIId

10.12.2001

Szkolny "Konkurs Wiedzy o Morzu" (przeznaczony dla klas pierwszych)
I miejsce - Małgorzata Kwiatkowska z kl. Im
II miejsce - Bartłomiej Cios z kl. Ic
III miejsce - Bartłomiej Grzegorek z kl. If

15.12.2001

Konkurs pt. "Czytelnik 2001" zorganizowany przez  bibliotekę dla dzieci i młodzieży w Polkowicach
Laureaci konkursu:
Bajbo Tomasz, kl. IIIp
Bonifaczuk Aleksandra, kl. IIo
Brudnias Anna, kl. IIf
Grzelak Karolina, kl. IIb
Kamińska Małgorzata, kl. IIb
Łatkowska Arleta, kl. Il

16.01.2002 r.

IV Konkurs Grafiki Komputerowej Młodych "Mój świat" zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław - Krzyki
Adam Opałacz - wyróżnienie

22.01.2002

Drugi etap konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1794-1864. Za wolność Waszą i naszą"  (Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy)
III miejsce - Marta Bejma
IV miejsce - Radosław Zieliński
VIII miejsce - Anita Jędrzejewska
IX miejsce - Ilona Bejma

31.01.2002 r

Wyniki III edycji konkursu "Puszka za dwa grosze". W konkursie uczestniczyło 12 klas. Łącznie zebrano 43 kg złomu aluminiowego.

1. Ia - 10,1 kg
2. IIIs - 8,0 kg
3. Ii - 5,2 kg
4. IIIm - 4,3 kg
5. Ih - 3,2 kg
6. IIIk - 3,0 kg
7. Is - 2,8 kg
8. If - 2,2 kg
9. IIn - 1,5 kg
10. Id - 1,2 kg
11. IIIp - 0,9 kg
12. IIIn - 0,5kg

23.02.2002

I finał konkursu Dolny Śląsk i jegosąsiedzi - Czechy oraz ich związki z Dolnym Śląskiem

III miejsce w regionie - Edyta Puniach, Marta Bejma i Sebastian Jasinowski

28.02.2002

Powiatowy konkurs historyczny "Polska Piastów i Jagiellonów"
1. Radoaław Zieliński z klasy IIIh
2. Arkadiusz Oleksy z klasy IIIg
3. Ilona Bejma z klasy z klasy IIl
4. Marta Bejma z klasy IIId
5. Małgorzata Kwiatkowska z klasy Im
6. Sebastjan Jasinowski z klasy IIb
7. Edward Oleksy z klasy IIb
8. Justyna Tomicka z klasy IIId
9. Marcin Dziekiewicz z klasy IIl

luty 2002

III Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych "Grudzień'2001" zorganizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej
Bartosz Grosicki (1k) - wyróżnienie

5.03.2002

Szkolny konkurs pt. "Młodzież zapobiega pożarom"
1. marcin Łobodziec z klasy IIIg
2. Witold Sokalski z klasy IIIg
3. Weronika Machnicka z klasy IIIt

marzec

Ogólnopolski Konkurs Historyczny pn.: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1795-1864"
Marta Bejma i Radosław Zieliński zakwalifikowali się do etapu międzywojewódzkiego.

8.03.2002

Szkolny etap Olimpiady biblijnej.
Radosław Zieliński
Elżbieta Łuczyńska
Zuzanna Hołodok
Krzysztof Antończak
Mateusz Zieliński
Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu dekanalnego.

18.03.2002

Eliminacje szkolne Konkursu Recytatorskiego "Pegazik". Do eliminacji gminnych zakwalifikowały się poniższe osoby:
Olga Malig z klasy Ih
Dominika Bojarowska z klasy IIm
Sylwia Kochman z klasy IIm
Katarzyna Wierdak z klasy IIIg
Zuzanna Marcjan z klasy IIIt

22.03.2002

Wojewódzki etap konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1794 - 1864. Za wolność Waszą i Naszą"

VII miejsce - Marta Bejma
VIII miejsce - Radosław Zieliński

26.03.2002

Szkolny konkurs biologiczny pt. "Ssaki różnych środowisk Polski"

I miejsce - Ilona Bejma (2l) i Edyta Puniach (3m)
II miejsce - Joanna Łodzińska (3e)
III miejsce - Krzysztof Kozłowski (2a)

27.03.2002

Konkurs Powiatowy - Przegląd Teatru Jednego Aktora pod nazwą "Humor i satyra w poezji i prozie"

I miejsce Justyna Szydełko z klasy IIIt
III miejsce Katarzyna Wierdak z klasy IIIg

marzec

Szkolny konkurs literacki "Historia mojej rodziny"

I miejsce - Karol Gołaszewski, kl. II a
II miejsce - Joanna Łozińska, kl. IIIe
III miejse - Justyna Tomicka, kl. IIId i Kacper Ogorzelec, kl. IIa

10 kwietnia 2002

Szkolny konkurs na stronę internetową Polkowic

I miejsce - Piotr Kita (1i),
II miejsce - Paweł Lopko (3m),
III miejsce - Patryk Możdżanowski (2a) i Dominik Trzmielewski (2a).
Wyróżnienia otrzymali: Piotr Galiński (1i) i Remigiusz Dudka (1i).

10 kwietnia 2002

Etap wojewódzki I Konkursu Historycznego "zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA"

VII miejsce - Radosław Zieliński

15 kwiecirń 2002

Konkurs na najlepszego geografa w szkole
1. Karolina Stępkowska (3g)
2. Natalia Jankowska (3t)
3. Jakub Jakubowski (3m)

23 kwiecień 2002

Konkurs na najlepszy folder o Polkowicach.

Kategoria ręczna:
I miejsce - Aneta Łatkowska
II miejsce - Karolina Kurasz
III miejsce - Ewelina Panierkiewicz

kategoria komputerowa:
I miejsce - Adrian Łopuszyński
II miejsce - Joanna Kosarzewska
III miejsce - Alicja Kosarzewska

29 kwietnia 2002

Gimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce zajął uczeń klasy III t - Jakub Błaszczyk
II miejsce zajął uczeń klasy II b - Sebastian Jasinowski
III miejsce zajął uczeń klasy III t - Marcin Szmit

maj 2002

Szkolny konkurs poetycki "Sprawność dla zdrowia - zdrowy styl życia"
Wyróżnienia:

Biedra (3m)
Mateusz Czub (1i)
Iwona Gawrzoł (3f)
Sylwia Graczyk (3i)
Joanna Łodzińska (3e)
Joanna Niewiadomska (3f)
Marta Kowalska (1d)
Grażyna Pielech (1m)
Monika Pietras (1m)
Bernadetta Pikor (1c)
Tomasz Sprawka (1s)
Krzysztof Rosiński (1i)
Paweł Żak

23 maja 2002

Konkurs fizyczny pod hasłem "Fizyku młody z dynamiką stań w zawody"
I miejsce - Edyta Puniach (3m) i Michał Kuc (2b)
II miejsce - Ilona Bejma (2l)
wyróżnienia:
Sebastian Jasinowski (2b)
Krzysztof Kozłowski (2a)
Agnieszka Śladewska (2b)
Patryk Malinowski (3m)

24 maja 2002

Szkolny konkurs biologiczny "Ja i moje ciało"
I miejsce - Krzysztof Panter (1p)
II miejsce - Joanna Jakóbczyk (1c)
iii miejsce - Urszula Litawa (1a)

3 czerwca 2002

Szkolny konkurs chemiczny "Woda jest życiem"
Zwycięzcami są:
Krzysztof Kozłowski (2a)
Edyta Puniach (3m)
Zostali wyróżnieni:
Monika Michalak (3g)
Krzysztof Antończak (2d)
Natalia Jankowska (3t)
Kacper Ogorzelec (2a)
Marta Bejma (3d)

10.6.2002

II etap konkursu ortograficznego. Do III etapu zakwalifikowali się:
z klas I:
Joanna Jakóbczyk (1c)
Mariola Borowska (1c)
Karolina Kurasz (1h)
Dominika Murjas (1n)
Alina Lucinkiewicz (1m)

Z klas II:
Monika Przyłębska (2n)
Kamil Szmyd (2a)
Beata Mazur (2n)
Ewelina Kret (2f)
Natalia Dembińska (2m)
Anna Stępkowska (2k)

Z klas III:
Justyna Tomicka (3d)
Marzena Isztwan (3m)
Zuzanna Marcjan (3t)
Łukasz Chrobak (3e)
Karolina Stępkowska (3g)
Marta Bejma (3d)

Zwycięzcami są:
exequo:
Justyna Tomicka (3d)
Natalia Dembińska (2m)
Drugie miejsce:
Zuzanna Marcjan (3t)
Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobyła
Karolina Kurasz (1h) 

Dominik Cierlik (1i)

Powrót do Archiwum