Konkurs "Dolny Śląsk i jego sąsiedzi - Czechy"

6 grudnia 2001 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu "Dolny Śląsk i jego sąsiedzi - Czechy". W konkursie brała udział spora liczba osób, bo aż 30 uczniów z klas II i III. Za rozwiązanie wszystkich zadań uczniowie mogli zdobyć 54 punkty. A wyniki tych emocjonujących zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce - Edyta Puniach z klasy III m (53 punkty)
II miejsce - Sebastian Jasinowski z klasy II b (52 punkty)
III miejsce - Marta Bejma z klasy III d (43 punkty)

Kolejne pozycje uzyskiali: Natalia Jankowska (III t), Zuzanna Marcjan (III t), Jakubowski Jakub (III m), Anita Jędrzejewska (III h), Dawid Kurmański (III m), Karolina Stępkowska (III g), Justyna Tomicka (III d), Arek Oleksy (III g) i Szymon Stępak (II b).

Laureaci eliminacji szkolnych: Edyta Puniach, Sebastian Jasinowski i Marta Bejma będą reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich we Wrocławiu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego i życzymy sukcesu reprezentacji szkoły na kolejnym etapie konkursu.

Mateusz Czub (1i)