A- A A+

INFORMACJA O ZAPISACH NA OBIADY I DO ŚWIETLICY DLA UCZNIÓW KLAS II - IV

Uczniowie będą mogli korzystać z obiadów w stołówce szkolnej od 02.09.2020 r. Na koniec roku szkolnego były dokonywane zapisy na obiady i do świetlicy poprzez zgłoszenia wychowawcom poszczególnych klas. W załączniku dostępny jest wykaz uczniów zapisanych na obiady na rok szkolny 2020/2021. Osoby, które chcą jeszcze zapisać dziecko na obiady i do świetlicy proszone są o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne intendentowi najpóźniej do 31.08.2020 r. Nr tel.: 76 845 16 42, w. 7. Informacja powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

WYKAZ UCZNIÓW KLAS II - IV       

Kierownik świetlicy szkolnej