A- A A+

Oliwia czuje chemię

Sukces Oliwii Stefaniak w XII Miedzypowiatowym konkursie chemicznym

Tegoroczny finał XII Miedzypowiatowego konkursu chemicznego odbył się w Szkole Podstawowej i Liceum Aslan w Głogowie. Dla reprezentantów 10 szkół przygotowano zestaw pytań, który zawierał 20 zadań zamkniętych oraz 5 zadań otwartych. Zadania wykraczały tematyką i poziomem trudności poza podstawy programowe, pomimo tego nasza uczennica Oliwia Stefaniak po raz kolejny udowodniła, że chemia nie kryje przed nią tajemnic. Dzięki swojej bogatej wiedzy zdobyła II miejsce. Serdecznie gratuluję Oliwii Stefaniak, Magdalenie Kokoszka oraz Mateuszowi Jastrzębskiemu, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w szkolnym etapie tego konkursu oraz podjęli się zadania reprezentowania naszej szkoły w tym konkursie na wyższym szczeblu.   

E. Mucha