MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY „KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYK”

IMG 20220517 WA0000

Dnia 16 marca 2022 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie odbył się międzyszkolny konkurs językowy „KOMUNIKATYWNY EUROPEJCZYK”. W zmaganiach z językiem niemieckim i angielskim udział wzięło 50 uczniów wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych, z każdej szkoły pięciu uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Nowaczyk z kl. 8C, Lena Domaros z kl. 7C, Maksym Ambroziak z kl. 7B, Jakub Studziński z kl. 8E i Maciej Kordek z kl. 7B. W zadaniach konkursowych uczestnicy mogli zdobyć maksymalnie 200 punktów, z każdego języka po 100.

W pierwszej dziesiątce znalazły się dwie uczennice naszej szkoły zajmując:

I miejsce  -  Lena Domaros  (100 pkt. z j. niemieckiego  i 93 pkt. z jęz.angielskiego)

IX miejsce – Maja Nowaczyk (30 pkt. z j. niemieckiego  i 85 pkt. z jęz.angielskiego)

Gratulujemy posiadanej wiedzy

Koordynator konkursu

Magdalena Dobosz, Beata Auguścik