WYCIECZKA DO ZAMIENIC

28 kwietnia uczniowie z klas 2a, 2b, 3a i 3c, wraz z nauczycielami, wybrali się na wycieczkę do Osady Danieli w Zamienicach. Uczniowie mieli okazję do obcowania z naturą. Oglądali różne ssaki oraz ptaki, o których dowiedzieli się wielu ciekawostek. Dzieci miały możliwość obejrzeć zarówno zwierzęta żyjące w gospodarstwie wiejskim, jak i te rzadziej spotykane: pawie, alpaki, a nawet kangura. Wycieczka traktorem na pastwisko dała dzieciom dużo emocji, mogły karmić tam owce, kozy oraz daniele. Ponadto chętni mogli spróbować dojenia sztucznej krowy... i okazało się, że wcale nie jest to proste zadanie... Na dzieci czekał również poczęstunek w postaci drożdżówki i pysznego kompotu. Nie zabrakło też wesołych zabaw na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili pełni wrażeń.