Przetarliśmy szlaki na KAROLIADZIE 2022

W dniu 26 kwietnia czteroosobowa drużyna naszej szkoły w składzie: Bloch Sebastian, Koziołek Marcel, Prymatczuk Wiktor i Studziński Jakub pojechali do Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie, by wziąć udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym „KAROLIADA 2022”. Do konkursu przystąpiło 14 szkół z powiatu lubińskiego i polkowickiego. Na miejscu trwała zacięta rywalizacja, uczniowie na czas rozwiązywali serie zadań z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, geografii oraz biologii. Nasza drużyna, wraz z dwoma innymi szkołami uzyskała taka samą liczbę punktów i tylko sekundy zaważyły, że nie przeszła do ścisłego finału. Szlaki zostały przetarte. Z pewnością będziemy brać udział w kolejnych edycjach tego konkursu, którego motto brzmi „Wypłyń na głębię…”.

                                                                                                                        AG