JASEŁKA "JEZUS MALUSIEŃKI"

w dniach 15-16 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów z klasy 2a oraz 1c, którzy pod okiem swoich pań pilnie się przygotowali. Wspaniali aktorzy wprowadzili nas w świąteczny nastój Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów uczniów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu do występu dzieci. Uczniowie po wspaniałym występie otrzymali nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim dużo zdrowia, spokoju, radości oraz pomyślności w nadchodzącym 2022 roku.

Monika Oniszko, Weronika Maraj