"Srebrna Muza" klas 1-3

W grudniu odbył się XV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Srebrna Muza". Klasy 1-3 reprezentowało 8 uczniów naszej szkoły. 

Z klas pierwszych byli to: Maya Kozińska z kl. 1a, Anna Jankowska z kl. 1c, Michalina Staszewska z kl. 1c, Olaf Markowski kl. 1c
Klasy drugie reprezentowała: Zuzanna Niemasz z kl. 2b
Reprezentanci z klas trzecich to: Oliwia Ziembikiewicz z kl. 3a, Natasza Dulewska z kl. 3b, Adam Serwiński z kl. 3b

W związku z dużą liczbą uczestników przebywających na kwarantannie, konkurs przybrał formę on-line. Jury obejrzało i oceniło ponad 100 przesłanych prezentacji i zdecydowało się nagrodzić aż dwie z naszych uczestniczek. Michalinka Staszewska z kl. 1c, recytująca wiersz Agnieszki Frączek "Serek w czepku", zajęła miejsce 2. Ania Jankowska z kl. 1c, która zaprezentowała wiersz Doroty Gellner "Zły humorek", zdobyła wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom a Laureatkom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!