MOTYLKOWE EKOLUDKI

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę, pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze Motylki także uczą się, jak żyć ekologicznie. I starają się to robić nie tylko 22 kwietnia, ale przez cały rok – każdego dnia. W ciągu roku Motylki świętowały przeróżne eko-dni, poznając dzięki temu wiele przyrodniczych ciekawostek i ucząc się, jak należy postępować, aby być przyjaznym naszej planecie Ziemi. Były to m.in.: Dzień Jeża, Dzień wiedzy o Pingwinach, Światowy Dzień Kota, Światowy Dzień Ptaków, Pierwszy Dzień Wiosny, Światowy Dzień Drzewa, Światowy Dzień Lasów, Światowy Dzień Wody, Światowy Dzień Ziemi… 

„MOTYLKI TO SUPER EKOLUDKI!

DBAJĄ O ZIEMIĘ – I DUŻY, I MALUTKI!”