ŚWIĄTECZNE NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Biblioteka szkolna wzbogaciła się przed świętami o w wiele nowości. Prowadziliśmy w październiku akcję „Zaproponuj książkę bibliotece” i zakupiliśmy książki, o które prosili nasi uczniowie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów naszej noblistki mamy jej najnowszą książkę „Czuły narrator”. Starsi czytelnicy na pewno się ucieszą z kolejnych pozycji Carli Montero, Charlotte Link i Camilli Läckberg. Są także kontynuacje lubianych przez młodzież serii („Dziennik cwaniaczka” i „Magiczne drzewo”). Zakupiliśmy też książki, które mają kontynuację w kinie („Trzy kroki od siebie”, „Mia i biały Lew” i „O psie który wrócił do domu”).  Zadowoleni będą też wielbiciele powieści fantasy („Lustrzanna”) i horroru („Five Nights at Freddy´s”). Zobaczcie sami.

Zapraszamy do biblioteki

E.Turbińska i A.Stefaniak

Zdjęcie nowości książkowych