BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY

 

klalendarz adwentowy

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia rozpoczynamy zabawę z BIBLIOTECZNYM KALENDARZEM ADWENTOWYM. Nie znajdziecie w nim czekoladek... Ale za to mnóstwo ciekawych gier i ćwiczeń do zabawy i nauki. Jest to propozycja na wspólne spędzenie świątecznego czasu na godzinie wychowawczej lub na lekcji języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Przenosząc się do kalendarza stworzonego w genial.ly klikajcie w kolejne okienka, rozwiązujcie zadania, grajcie w zaproponowane gry i bawcie się dobrze. Mamy nadzieję, że po feriach spotkamy się w bibliotece i powiecie, które zadanie podobało się wam najbardziej. I w związku z tym ogłaszamy konkurs BIBLIOTECZNY CHALLEGNE ŚWIĄTECZNY. Rozwiąż zadanie z okienka 5 (Świąteczne dyktando), 6 (List św. Mikołaja) i 13 (Zadania z Mikołajkiem) i prześlij je do biblioteki (ul. Ociosowa) do 17.XII. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

Nowe przygody Mikołajka

Pozdrawiamy świątecznie 
E.Turbińska i A.Stefaniak