Szkolny konkurs recytatorski wiersza patriotycznego

W dniu 02.11.2020 r. w naszej szkole odbył się Konkurs wiersza patriotycznego. Dzieci z przejęciem prezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. W recytatorskich zmaganiach brali udział uczniowie klas I-IV.

W klasach I-II:

I miejsce Hanna Ślipko kl. I b

I miejsce Natasza Dulewska kl. II b

II miejsce Oliwia Ziembikiewicz kl. II a

III miejsce Zuzanna Fiszer kl. II b

W klasach III:

I miejsce Bartosz Setlik kl. III e

II Karolina Poręba kl. III b

III miejsce Tymon Krasicki kl. III e

Laureaci szkolnego etapu wezmą udział w Powiatowym konkursie recytatorskim wiersza patriotycznego "Moja Ojczyzna", który się odbędzie on-line w Gaworzycach. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek, a zwycięzcy dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Organizatorzy

G. Habraszka, M. Oniszko, B. Kaczanowsaka