Z książką na wakacje

podróż

 

Nadchodzą wakacje i pewnie macie już swoje plany. Kiedy tworzyliście alfabet podróżnika, przy literze K wielokrotnie pojawiała się książka. Bardzo nas cieszy, że wśród wielu potrzebnych rzeczy, w walizce znajdzie się dla niej miejsce. Przedstawiamy Wam Złotą listę Książek, którą tworzy Fundacja Cała Polska Czyta Dzieciom. Obecnie Złota Lista liczy ponad 350 tytułów – zarówno uznanych klasyków literatury polskiej i światowej, jak i nowości wydawniczych z ostatnich lat. Koniecznie tam zajrzyjcie! Książki są podzielone na kategorie wiekowe i tematyczne, więc łatwo będzie coś ciekawego znaleźć. 

Złota lista

Żegnamy się z Wami, życzymy udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

                                                                                                                    Nauczyciele bibliotekarze

lista