ŻYJ z PASJĄ

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO TYGODNIA PROFILAKTYKI

„ŻYJ z PASJĄ”

„...pasja to przede wszystkim energia i radość odczuwane wtedy, gdy robimy coś, co karmi naszą duszę, ciało, umysł. Podczas zajęć realizowanych w ramach Szkolnego Tygodnia Profilaktyki powstały fantastyczne prace, które chcemy zaprezentować. Rozpoczynamy od TARCZ uczniów z klas I, II i III, które są efektem zajęć „Moja pasja - moją tarczą”.

Najmłodsza grupa uczniów naszej szkoły udowodniła nam, że ma „tarcze” do walki z nudą.

Gratulujemy!

Uczniowie starszych klas przygotowali prezentacje swoich zainteresowań, pasji i mocnych stron. Dziękujemy klasie IVa, Vd, Ve oraz Vg Wasze prezentacje to super inspiracja dla wszystkich, którzy poszukują pasji. Czas wakacji, to idealny moment na rozwijanie własnych zainteresowań - warto zobaczyć, co wyzwala energię i radość u Koleżanek i Kolegów.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.  KLASA VD

 

Zawodniczki MKS Polkowice udowodniły, że pasja jest silniejsza od koronawirusa. Zapraszamy na trening z pasją!

Na zakończenie prezentacja wyjątkowych zainteresowań i uzdolnień Oliwii Salamuchy z klasy III C oraz Wiktorii Ambroziak z klasy VII A

PASJE WIKTORII

Życzę Wszystkim wakacji z pasją!

Pozdrawiam - Marlena Rudnicka