Polkowicki Poliglota zdalnie? Czemu nie!!!

Miło nam poinformować, że w Zdalnym Konkursie Językowym „Polkowicki Poliglota,” w którym  naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Julia Marks z klasy VII a, Zuzanna Rogacka i Amelia Omińska z klasy VII c, dwa pierwsze miejsce zajęły reprezentantki naszej szkoły. Na 11 uczniów biorących udział w konkursie I miejsce zajęła Julia, a II miejsce Zuzia. Wiceprzewodniczący komisji konkursowej „serdecznie gratuluje laureatom, ich rodzicom oraz opiekunom, podkreślając, że wszystkie przemowy były interesujące i stały na dobrym poziomie” . Każdy uczestnik konkursu musiał nagrać dwa wystąpienia w dwóch językach obcych na wybrane przez siebie tematy. Julia, Zuzia i Amelka opowiadały o swoich planach na przyszłość, przyjaciołach, zainteresowaniach, ulubionej porze roku i urodzinach. Dziękujemy,  że zechciały zmierzyć się z tym trudnym zadaniem i cieszymy się, że mu sprostały.
Nasze gratulacje raz jeszcze !!!!!!!!!                                                                       

Organizatorzy etapu szkolnego:
S. Juszczak – j. niemiecki
J.Baran – j. angielski

Lista laureatów