KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice!

Decyzją MEN zajęcia w szkole są zawieszone na dwa tygodnie od 12.03 do 25.03.2020 r. W czwartek i piątek (12 i 13 marca) szkoła będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie. Lekcji nie będzie, do szkoły przychodzą tylko uczniowie, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu. Ci uczniowie przychodzą najpóźniej o godz. 8:00 do klubu (ul. Ociosowa) lub świetlicy (ul. Kominka) i zgłaszają chęć zjedzenia obiadu. Jeżeli będzie 50 chętnych uczniów, obiad w tych dniach (12 i 13.03) zostanie przygotowany w każdej stołówce.

Od 16.03 do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta i poddana dezynfekcji. Zawieszone są także wszystkie zajęcia popołudniowe, w tym klubów i stowarzyszeń.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami dla rodziców i uczniów zamieszczonymi na stronie MEN.

Uczniowie powinni w tych dniach pozostać w domach. Uczniom zostaną przekazane poprzez dziennik elektroniczny wytyczne do samodzielnej nauki zgodnie z zaleceniami MEN (uczniowie mogą korzystać  z platformy epodręczniki.pl).

Będziemy na bieżąco informować Państwa o zmianach w organizacji pracy szkoły.

Elżbieta Kich-Wiśniewska