KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniach 17-18.12.2019r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przygotowywaliśmy się do niego od kilku tygodni. Robiliśmy ozdoby i kartki świąteczne. Zorganizowaliśmy zbiórkę zabawek, gier, książeczek i pluszaków. Nazbieraliśmy tego naprawdę dużo! Kilka Mam upiekło również małe świąteczne „conieco”. Wszystkie wystawione na kiermaszu rzeczy spotkały się z wielkim zachwytem uczniów oraz pracowników szkoły i ogromnie miło nam poinformować, że wszystkie zostały sprzedane!!!

Ze sprzedaży uzyskano wspaniałą kwotę 1310,56 zł!!!

Uzyskane środki zostały w całości przekazane do szkolnego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do zorganizowania tegorocznego kiermaszu!!! Dziękujemy uczennicom klas czwartych, które wspaniale spisały się, jako „Sprzedające Elfy”.

Życzymy wszystkim wesołych, spokojnych, pełnych miłości i ciepła rodzinnego Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2020 Roku!!!

                                                                                                            Organizatorki kiermaszu - nauczycielki świetlicy