• Ze sportu 2017/2018

  Drużynowe Zawody Pływackie

  Reprezentacja szkoły chłopców klas III-VI zajęła III miejsce w Finale strefy Legnickiej w Drużynowych Zawodach Pływackich 12.02 w Chojnowie. Uczniowie oprócz udziału  sztafecie startowali indywidualnie i punkty były dodawane do punktacji generalnej.

  Na wyróżnienie zasługuje szczególnie 2 uczniów: Bruno Cios klasa IVa – zajął I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz Mateusz Zieliński – klasa VIb – I miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym.


  Mikołajkowe Zawody Pływackie

  7 grudnia odbyły się zawody pływackie uczniów klas I -III. W zawodach wzięło w sumie udział 101 uczniów naszej szkoły. Dzieci z klas I i II miały do pokonania dystans  1 długości basenu – 25m stylem dowolnym, natomiast klasy III płynęły 50 metrów.
  Wyniki zawodów


  Turniej Piłki Nożnej

  DSC0313530 września uczniowie SP-3 reprezentowali naszą szkołę w „Turnieju piłki nożnej Orlik 2012 o Nagrodę Burmistrza Polkowic”.

  Po zaciętej walce nasi piłkarze doszli do finału, w którym spotkali się z drużyną z SP Jędrzychów. Gra była bardzo wyrównana i finałowy mecz zakończył się wynikiem 0:0.

  W serii rzutów karnych, zawodnicy z Jędrzychowa okazali się, niestety, lepsi, co naszym piłkarzom dało miejsce drugie.

  Gratulujemy świetnego wyniku!!!

  W skład naszej drużyny weszli: bramkarze – Zarzycki Szymon i Kusiak Filip, pozostali zawodnicy – Milczarczyk Paweł, Rzepa Jakub, Fuchs Jakub, Hanula Remigiusz, Perzanowski Bartosz, Studziński Jakub, Mikołajewski Kacper, Hasiak Patryk, Pużycki Konrad oraz Skrzypczak Wojciech.

   DSC03122 DSC03018


  Finał wojewódzki w dwuboju nowoczesnym

  3 października uczniowie sp 3 reprezentowali szkołę w Finale wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym (1 km biegu i 100 m pływania)

  Młodsi uczniowie zajęli XI miejsce – reprezentacja klas IV-VI (Bartosz Wietuszynski, Szymon Bęben oraz Mateusz Zieliński)

  Starsi Byli X – reprezentacja klas 7 oraz II i III gim (Kornel Powaserowski, Piotr Romański oraz Jakub Bęben)

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector