• Ze sportu 2017/2018

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

DSC0313530 września uczniowie SP-3 reprezentowali naszą szkołę w „Turnieju piłki nożnej Orlik 2012 o Nagrodę Burmistrza Polkowic”.

Po zaciętej walce nasi piłkarze doszli do finału, w którym spotkali się z drużyną z SP Jędrzychów. Gra była bardzo wyrównana i finałowy mecz zakończył się wynikiem 0:0.

W serii rzutów karnych, zawodnicy z Jędrzychowa okazali się, niestety, lepsi, co naszym piłkarzom dało miejsce drugie.

Gratulujemy świetnego wyniku!!!

W skład naszej drużyny weszli: bramkarze – Zarzycki Szymon i Kusiak Filip, pozostali zawodnicy – Milczarczyk Paweł, Rzepa Jakub, Fuchs Jakub, Hanula Remigiusz, Perzanowski Bartosz, Studziński Jakub, Mikołajewski Kacper, Hasiak Patryk, Pużycki Konrad oraz Skrzypczak Wojciech.

DSC03122 DSC03018

Finał wojewódzki w dwuboju nowoczesnym

3 października uczniowie sp 3 reprezentowali szkołę w Finale wojewódzkim w dwuboju nowoczesnym (1 km biegu i 100 m pływania)

Młodsi uczniowie zajęli XI miejsce – reprezentacja klas IV-VI (Bartosz Wietuszynski, Szymon Bęben oraz Mateusz Zieliński)