• Wyniki konkursu „Legendy polskie – audiobook i słuchowisko”

  Wyniki konkursu „Legendy polskie – audiobook i słuchowisko”

  W ramach projektu klas V „100 lat dla Biało-Czerwonej” klasy piąte wzięły udział w konkursie pt. „Legendy polskie – audiobook i słuchowisko”. Wszyscy uczniowie zostali podzieleni na grupy, które miały nagrać wylosowane przez przewodniczących klas utwory. Praca odbywała się w domu. Trzeba było dokonać różnych, czasem trudnych wyborów, wykazać się pomysłowością i sprytem, a przede wszystkim umiejętnością współpracy w zespole. Grupy prezentowały swoje nagrania na zajęciach z wychowawcą. Najlepsze dzieła przekazano do drugiego etapu konkursu. Te z kolei zostały odsłuchane przez jury w składzie pań: Elżbieta Turbińska, Dorota Sawa i Edyta Kocaj. Najciekawsze słuchowisko nagrali przedstawiciele klasy V a (Amelia Dera, Maja Gawron, Dominik Kostek, Tomasz Peregrym i Amelia Łakoma), wyróżnienie otrzymała klasa V e (Wiktor Prymatczuk, Izabela Romaszko, Weronika Bandyk). W kategorii audiobooka nie przyznano żadnego miejsca. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas apelu klas piątych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom  zapału i pomysłowości, a Radzie Rodziców, działającej przy naszej szkole, gorąco dziękujemy za ufundowanie nagród.

  Szczegóły dotyczące konkursu oraz fragmenty nagrodzonych słuchowisk można znaleźć na stronie 

  https://pl.padlet.com/naukajp/ahuoakozi7v4 

   

  Możliwość komentowania Wyniki konkursu „Legendy polskie – audiobook i słuchowisko” została wyłączona

  Dodawanie komentarzy zablokowane

  Zostaw komentarz

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector