Warsztaty w Mikuszewie, wrzesień 2018

Dyrekcja szkoły i nauczyciele języka niemieckiego przypominają o możliwości udziału w trzydniowych, wyjazdowych warsztatach językowych, organizowanych przez Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Mikuszewie, w nowym roku szkolnym, we wrześniu. Termin warsztatów ustalony jest wstępnie na 12, 13 i 14 września lub koniec września, początek października. Warsztaty obejmują przedpołudniowe i popołudniowe zajęcia z profesjonalnym animatorem języka niemieckiego. Metody pracy z młodzieżą są dostosowane do grupy wiekowej i  zmieniają się w zależności od tematu i nastroju uczestników, od pracy w plenerze po zadania grupowe i indywidualne. Dodatkowo wprowadzane są gry i zabawy integrujące oraz językowe, jak również doświadczenie samoorganizacji i samodecyzyjności. Planowany koszt wyjazdu wynosi 375 zł i obejmuje zakwaterowanie w Domu Spotkań Młodzieży w Mikuszewie (woj. wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Miłosna), pełne wyżywienie, opiekę animatorów językowych, możliwość korzystania z wszystkich atrakcji w ośrodku (sale wykładowe, świetlice, bilard, tenis stołowy, ognisko, boisko sportowe, dyskoteka). Koszty transportu pokrywa szkoła. W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 25 osób.
    Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłoszenia do 10 czerwca  do nauczycieli języka niemieckiego lub bezpośrednio do pani Sylwii Juszczak.

Link do strony MDSM w Mikuszewie:   http://mikuszewo.org/galeria/

Możliwość komentowania Warsztaty w Mikuszewie, wrzesień 2018 została wyłączona