Warsztaty językowe

customLogo

Szanowni Rodzice!

Dyrekcja naszej szkoły i nauczyciele języka niemieckiego zapraszają uczniów zainteresowanych nauką języka niemieckiego do udziału w trzydniowych, wyjazdowych warsztatach językowych, organizowanych przez Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Mikuszewie, w terminie 28 – 30 maja lub w nowym roku szkolnym, we wrześniu.

Warsztaty obejmują przedpołudniowe i popołudniowe zajęcia z profesjonalnym animatorem języka niemieckiego. Metody pracy z młodzieżą są dostosowane do grupy wiekowej i  zmieniają się w zależności od tematu i nastroju uczestników, od pracy w plenum po zadania grupowe i indywidualne. Dodatkowo wprowadzane są gry i zabawy integrujące oraz językowe, jak również doświadczenie samoorganizacji i samodecyzyjności.

Planowany koszt wyjazdu wynosi 375 zł i obejmuje zakwaterowanie w Domu Spotkań Młodzieży w Mikuszewie (woj. wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Miłosna), pełne wyżywienie, opiekę animatorów językowych, możliwość korzystania z wszystkich atrakcji w ośrodku (sale wykładowe, świetlice, bilard, tenis stołowy, ognisko, boisko sportowe, dyskoteka). Koszty transportu pokrywa szkoła. W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 25 osób z całej szkoły. Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłoszenia do końca kwietnia  do nauczycieli języka niemieckiego lub bezpośrednio do pani Sylwii Juszczak, z podaniem wybranego terminu wyjazdu.

Link do strony MDSM w Mikuszewie:   http://mikuszewo.org/galeria/

Możliwość komentowania Warsztaty językowe została wyłączona

Dodawanie komentarzy zablokowane