• Wakacje z pomysłem

  Wakacje z pomysłem

  Półkolonia pod hasłem „Profilaktyczny, wakacyjny autobus marzeń” to wypoczynek pełen wrażeń, dobrego humoru i pięknych uśmiechów organizowany przez Gminę Polkowice, OPS i SP 4. Ta forma wypoczynku finansowana jest w ramach środków w 80% pochodzących z funduszy Gminy Polkowice oraz dofinansowywana z Gminnego Programu Profilaktycznego. Wspaniały czas, za który dziękujemy wszystkim uczestnikom, wychowawcom oraz organizatorom.

  Przed nami jeszcze połowa wakacyjnego wypoczynku, zapraszamy na kolejne 3 tygodnie wspaniałej zabawy do Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach.

   

   

  Możliwość komentowania Wakacje z pomysłem została wyłączona

  Dodawanie komentarzy zablokowane

  Zostaw komentarz

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector