Wakacje w Poczdamie i warsztaty w Mikuszewie.

Informacje dotyczące możliwości pobytu dzieci w Poczdamie i w Mikuszewie z aktualnymi cenami zawarte są w poniższych linkach. Do Poczdamu rodzice zgłaszają dzieci indywidualnie. Liczba miejsc jest ograniczona. Projekty są adresowane do dzieci z całej Polski i o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
    Warsztaty w Mikuszewie są  adresowany do uczniów naszej szkoły. Niestety nie ma już wolnych terminów w tym roku szkolnym. Organizatorzy zaproponowali termin we wrześniu. Szkoła zostanie powiadomiona jeśli zwolni się jakiś termin w maju, czy czerwcu. Rodziców dzieci zainteresowanych warsztatami prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny z panią Sylwią Juszczak, nauczycielką języka niemieckiego.

Warsztaty w Mikuszewie

Wakacje w Poczdamie

Tak było w zeszłym roku

Wspomnienia z Mikuszewa