• VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania

  VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania

  Dnia 5 listopada 2018 roku w godzinach popołudniowych (15.00 – 16.30) nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili w ramach projektu „Niepodległa” VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania adresowany do uczniów klas IV  i V. W tym roku szkolnym zadaniem uczestników było  przeczytanie książki Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i niedźwiadek – historia prawdziwa”.

  Starannie przygotowanych 13 –stu uczniów oceniali nauczyciele: Pani Monika Koncur, Pani Elżbieta Turbińska pod kierunkiem Pani Dyrektor Małgorzaty Kaczmarek.

  Po obradach Jury  przedstawiło zwycięzców:

  I miejsce –  Amelia Dera z kl. V a

  II miejsce – Szymon Dziura z kl. IV h

  III miejsce – Hanna Wodzisławska IV d

  Wyróżnienia: Miłosz Bryl z kl. IV b i Amelia Zwolik z kl. V f

  Wg opinii uczniów oraz zaproszonych gości (rodziców, dziadków i rodzeństwa) konkurs został przeprowadzony w ciekawej formie – kawiarenki literackiej, w której panowała miła i przyjazna atmosfera wspomagająca występy uczniów. Uczniowskie głośne czytane wysłuchano przy gorącej czekoladzie i ciasteczkach. Spotkanie literackie zostało wzbogacone wystawką książek pn. „Niepodległa” oraz muzyką Fryderyka Chopina.

  Zwycięzców nagrodzono książkami, a każdego konkursowicza okolicznościowym dyplomem, „patriotycznym” jabłkiem oraz słodkim upominkiem. Poczęstunek oraz nagrody ufundowała Rada Rodziców.

  Możliwość komentowania VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania została wyłączona

  Dodawanie komentarzy zablokowane

  Zostaw komentarz

 • Kontakt

  adres
 • Wirtualny spacer

 • free vector