VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 5 listopada 2018 roku w godzinach popołudniowych (15.00 – 16.30) nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili w ramach projektu „Niepodległa” VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania adresowany do uczniów klas IV  i V. W tym roku szkolnym zadaniem uczestników było  przeczytanie książki Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i niedźwiadek – historia prawdziwa”.

Starannie przygotowanych 13 –stu uczniów oceniali nauczyciele: Pani Monika Koncur, Pani Elżbieta Turbińska pod kierunkiem Pani Dyrektor Małgorzaty Kaczmarek.

Po obradach Jury  przedstawiło zwycięzców:

I miejsce –  Amelia Dera z kl. V a

II miejsce – Szymon Dziura z kl. IV h

III miejsce – Hanna Wodzisławska IV d

Wyróżnienia: Miłosz Bryl z kl. IV b i Amelia Zwolik z kl. V f

Zwycięzców nagrodzono książkami, a każdego konkursowicza okolicznościowym dyplomem, „patriotycznym” jabłkiem oraz słodkim upominkiem. Poczęstunek oraz nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Możliwość komentowania VII Biblioteczny Konkurs Pięknego Czytania została wyłączona

Dodawanie komentarzy zablokowane