Konsultacje indywidualne

A- A A+

Konsultacje indywidualne nauczycieli z uczniami w roku szkolnym  2019/2020

 



Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Sala

Dzień tygodnia

godzina

Budynek ul. Ociosowa

1.                 

Auguścik Beata

9

Wtorek

13:30-14:00

2.                 

Baran Jolanta

118

Czwartek

15:20 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

3.                 

Błaszczyk Bartłomiej

6

Środa

7:30

4.                 

Dobosz Magdalena

119

Środa

15:30

5.                 

Doskocz Dorota,

11

Wtorek

15:20 – 16:00

6.                 

Dydak Joanna

20

Poniedziałek

15:20 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

7.                 

Flisiewicz Izabela

208

Piątek

14:30 – 15:15

8.                 

Glapińska Joanna

207

Środa

15:20 – 16:00

9.                 

Gołdyn Karolina

10

Środa

15:20 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

10.             

Grodecka Amelia

102

Środa

14:30 – 15:30 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

11.             

Janiszewski Marcin

110

Czwartek

13:30 -15:00

12.            1

Juszczak Maciej

112

Pon. i czwart.

15:20 – 15:45

13.             

Juszczak Sylwia

113

Pon. i piątek

12:25 – 12:45

14.             

Kajak Rafał

106

Środa

14:35 – 15:20

15.             

Kąca Joanna

07

Wtorek

15:20 – 16:00

16.             

Kocaj Edyta

Biblioteka

Czwartek

14:00 – 14:45

17.             

Klasowska Agnieszka

12

Poniedziałek

14:35 – 15:20

18.             

Kędzierska-Grudzień Dorota

13

Poniedziałek

14:35 – 15:20

19.             

Knihnicka Agnieszka

117

Poniedziałek

13:30 – 14:15

20.             

Kowalska Aleksandra

114

Wtorek

15:00 – 15:30

21.             

Łużna Iwona

115

Wtorek

15:20 – 16:00

22.             

Królikowski Robert

104

Poniedziałek

15:20 – 16:00

23.             

Korpak Karol

111

Piątek

15:15 – 16:00

24.             

Lamla Marzena

8

   

25.             

Maraj Weronika

16

Poniedziałek

14:30

26.             

Marciniak Katarzyna

212

Poniedziałek

15:15 – 15:45

27.             

Michna Marzanna

202

Wtorek

13:45 – 14:30

28.             

Musiał Bożena

211

Czwartek

14:50 - 15:20

29.             

Olejniczak Dariusz

8

Środa

14:30 – 15:00

30.             

Olszak-Biniek Iwona

203

Wtorek

14:30 – 15:00

31.             

Patron Marzena

Klub „Sezam”

Wtorek

14:35 – 15:20

32.

Robak Janina

202

Środa

16:15 – 16:45

33.

Róg Ewelina

103

Środa

15:00 – 15:30 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

34.

Siemaszko Gizela

19

Środa

14:35 – 15:20

35.

Stefaniak Aneta

213

Czwartek

13:30 – 14:00

36.

Szybalska Monika

209

Poniedziałek

14:35 – 15:20

37.

Twardziak-Jazienicka Agata

6

 

15:20 – 16 (po wcześniejszym ustaleniu z uczniem)

38.

Wieczorkowska Anna

120

Środa

14:30 – 15 (lub inny termin ustalony z klasą)

39.

Skalik Przemysław

Klub „Sezam”

 

w godzinach pracy

40.

Czarnik Marek

Klub „Sezam”

 

w godzinach pracy

41.

Adamczyk Marzena

pokój n-li w-f

Wtorek

15:20

42.

Bajus Tomasz

pokój n-li w-f

Środa

14:30

43.

Grzesik Ewa

pokój n-li w-f

Poniedziałek

15:20

44.

Kaftan-Milczarczyk Izabela

pokój n-li w-f

Poniedziałek

14:30

45.

Rudnicki Sebastian

pokój n-li w-f

Wtorek

15:20

46.

Szadyko Paweł

pokój n-li w-f

Wtorek

15:20

47.

Wojciech-Pierzchała Dorota

pokój n-li w-f

Środa

15:20

48.

Wojcińska Justyna

201

w godzinach pracy pedagoga

49.

Osos Adriana

201

w godzinach pracy pedagoga

50.

Niklasińska Małgorzata

107

w godzinach pracy psychologa

51

Wrzos Jolanta

104

Pon.

15-15:30

Budynek ul. Kominka

1.

Ciupka Adriana

206

Wtorek

14:30 – 15:00

2.

Ginczelewska Wioletta

213/205

Wtorek

14:30 – 15:00

3.

Kochman Joanna

208

Środa

13:00 - 13:30

4.

Oniszko Monika

103

Czwartek

13:30 – 14:00

5.

Piękoś Anna

     

6.

Sawa Dorota

203

Poniedziałek

14:00 – 14:50

7.

Trybka Justyna

     

8.

Bajus Kornelia

pokój n-li w-f

Poniedziałek

15:00 – 15:30

9.

Blicharska Danuta

pokój n-li w-f

Wtorek

13:30 – 14:00

10.

Kamelska Dorota

pokój n-li w-f

Wtorek

13:30 – 14:00

11.

Korsak Joanna

202

Poniedziałek

14:30 – 15:00

12.

Pawełko Marcin

pokój n-li w-f

   

13.

Skraba Sylwia

gab. logopedy

Wtorek

15:30 – 16:00

14.

Cybruch Sara

gab. psychologa

w godzinach pracy pedagoga

           

W oddziałach przedszkolnych i klasach I – III konsultacje odbywają się po ustaleniu terminu z nauczycielem.